God of War CZ PS4

Cena s DPH
449 Kč
Cena bez DPH: 371 Kč
 
Kód produktu: 354041
PlayStationCZ titulky
 
Chceš ušetřit 150 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 299 Kč

God of War CZ [PS4]

Série God of War se vrací, po prvé v historii s českými titulky!


Bůh války se změnil… toto není kratos, kterého poznáte.
Dech vyrážející převyprávění známých příběhů, čekají na Vás složité a neznámé cesty. Přidejte se ke Kratosovi a vydejte se na hloubavou cestu růstu, násilí a úsilí stát se lepším mužem kvůli svému synovi. Ve světě monster, draků a bohů sedí tíže zodpovědnosti na Vašich ramenou. A když je Váš život plný násilí a chaosu, jak můžete zabránit opakování starých hříchů z minulosti pro poučení v přítomnosti? • Toto překvapivé pokračování God of War rozebere základní složky, které definují sérii - uspokojivé souboje, dech vyrážející rozměr a silný příběh - se spojí do nového silnějšího celku.
 • Jako učitel a ochránce syna, jehož respekt se snaží získat, je Kratos vystavený neočekávaným možnostem ovládnutí hněvu, který ho dlouhé roky definoval. Spytuje temné dědictví, které přenesl na svého syna a doufá v napravení hrůz ze své minulosti.
 • Hra se odehrává v lesích, horách a královstvích severského světa, připravte se na nový odlišný a hlavně nebezpečný svět, ve kterém najdete nový panteon kreatur, příšer a bohů.
 • Intimní náhled přináší kamera s pohledem nad rameny, která přináší akci z první ruky. Souboje se odehrávají ve Vaší blízkosti, jsou bouřlivé. Kratosova mocná magická sekera je brutální zbrať, která je zároveň užitečná na průzkumech.
  Buďte vždy ve střehu!

 • Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
  CZ titulkyHU titulky

  Recenze na God of War CZ

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.