Zákaznické centrum e-shopu (včetně informací o osobním odběru)

TEL: +420 225 379 548           EMAIL: obchod@playgosmart.cz
Oddělení zákaznických služeb je dnes 14.7. (neděle) nedostupné
playgosmart.cz - Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč!
Chcete mít jednodušší, efektivnější a zábavnější život? Jste na správné adrese. PlayGoSmart – nový eshop zastřešující dva etablované obchody. Progamingshop.sk byl na Slovensku mezi hráči PC her a videoher známý už od roku 2002. Stál při základech internetového prodeje her na tomto úzení. Pod hlavičkou PGS se uspořádávaly první CounterStrike turnaje a LAN párty. Později se k aktivitám přidaly další technologické vychytávky, jako mp3 přehrávače, mobilní telefony, a například i elektrovozidla, které se později oddělily do eshopu MP3.sk. Nemusíte se obávat. Jsme herní specialisti ze starého dobrého PGS, přicházíme však v modernějším stylu a větší nabídkou produktů z nových pilířů.
PGS
PlayGoSmart je postavený na silných herních a technologických základech, znalostech a zkušenostech, které jsme nasbírali za téměř 20 let svého působení. Naší nabídkou produktů a služeb usilujeme o to, abychom zákazníkům co nejvíc ulehčili, zpříjemnili a zefektivnili život.
Live Easy, Play Hard
playgosmart.cz na Facebooku playgosmart.cz na Instagrame playgosmart.cz na Youtube playgosmart.cz na TikToku playgosmart.cz na Facebooku
Silná herní komunita, která se časem věkově posunula, už nehledá herní aspekty jen v počítačích a konzolích, ale i v „hraní si“ se smart domácností a s mobilními technologiemi. Na PlayGoSmart se můžete vždy spolehnout právě proto, že díky nám můžete využívat svůj osobní i profesní potenciál naplno.

V tom, co děláme, se snažíme být nejlepší. Jsme první, kteří se vydávají novými směry, přinášíme technologické novinky a zpřístupňujeme je naší komunitě. Forma naší komunikace je pro nás důležitá a proto si na ní dáváme záležet. Změna identity definuje i hodnoty naší značky, které reprezentují a určují směr:

Vášeň / Expertíza / Lidskost / Edukace / Komunita / Charakter / Vizionářství

Proč je tu vlastně PlayGoSmart?
  • Proto, aby byl svět her a hraní dostupnější a zábavnější. Užívejte si svou herní vášeň naplno.
  • Proto, abyste byli rychlí, výkonní a dostupní kdekoliv a kdykoliv.
  • Proto, abyste mohli využívat technologie budoucnosti už dnes.
PlayGoSmart je i síť prodejen, kterých je v současnosti 18. Svět techniky a technologií stojí od počátku na binárním kódu z nul a jedniček. Proto se mezi nimi pohybujeme i my v PlayGoSmart a vizuál nových prodejen odkazuje i na tyto základy. Dokáže někdo rozluštit kód na prodejnách?
Silné individuality nabité neprůstřelnými znalostmi o hrách a technologiích, ale přitom stále týmoví hráči ochotní vždy pomoct.

To jsme my – staronový hráč PlayGoSmart.

A nezapomeňte #liveeasyplayhard
www.playgosmart.cz