Ochranné sklo PanzerGlass UWF s aplikátorem pro Apple iPhone 15 Pro, černé

Cena s DPH
769 Kč
Cena bez DPH: 636 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 467399
PanzerGlass

Ochranné sklo PanzerGlass UWF s aplikátorem pro Apple iPhone 15 Pro, černé [2810]

Dnes už nestačí chránit si jen displej chytrého telefonu. Pokročilé technologie objektivu jsou křehké a náchylně k poškození. Poskytnutím dodatečné ochrany předejdete nečekaným finančním nákladům a zajistíte, že iv budoucnu budou všechny funkce objektivu fungovat spolehlivě a podle očekávání.

O produktu

 • Jedinečné sklo temperované v peci
  Ochranné sklo PanzerGlass™ pro iPhone 15 je vyráběno z unikátního japonského skla Asahi, které je temperováno v peci, nikoli chemicky, při teplotě až 500 °C po dobu 5 hodin. Díky tomu získává mimořádně vysokou tvrdost a pevnost. PanzerGlass™ dokonale ochrání displej vašeho chytrého telefonu před škrábanci od ostrých předmětů, například klíčů nebo mincí. Zároveň účinně zabrání jeho rozbití při pádech nebo silných nárazech.
 • 3x vyšší odolnost vůči škrábancům
  Ochranné sklo pro iPhone 15 má až 3x vyšší odolnost vůči škrábancům oproti předchozímu modelu. To v praxi znamená, že zvládne až 10 000 poškrábání ocelovou vlnou, aniž by došlo k narušení povrchové vrstvy. Nová ochranná skla PanzerGlass™ jsou zároveň o 50 % pružnější než předchozí generace. Navrženy jsou s cílem co nejvíce prodloužit životnost chytrého telefonu, a to iv případě, že jej používáte v náročných podmínkách.
 • Úroveň tvrdosti DIAMOND
  Prémiová řada ochranných skel, která disponují nejvyšší a nejlepší možnou odolností. Při výrobě jsou až 3x temperované a 3x leštěné. Zajišťují tak nekompromisní ochranu za každých okolností, odolají silným nárazům či kontaktu s mimořádně ostrými předměty. Díky svým výjimečným vlastnostem jsou skla tvrdosti DIAMOND vhodná pro náročné uživatele, kteří svůj iPhone 15 často vystavují různým nebezpečím.
 • 4 unikátní vrstvy
  Oleofobní vrstva na povrchu zabraňuje zachytávání otisků prstů a vzniku šmouh. Tvrzené sklo je klíčová vrstva a chrání displej chytrého telefonu před silnými nárazy a škrábanci. Fólie proti rozbití eliminuje riziko zranění při prasknutí skla. Silikonová vrstva zajistí dokonalé přilnutí ochranného skla a zároveň vyhlazuje již existující škrábance na displeji používaného chytrého telefonu.
 • Ultra-Wide Fit (Case Friendly)
  Speciálně navržená velikost ochranného skla, která dokonale překrývá celou přední stranu displeje až po okraj, avšak zároveň je kompatibilní s pouzdry a obaly. . Zabezpečuje velmi dobrou ochranu před různými druhy poškození, ale zároveň zachovává vysokou citlivost na doteky a nezkresluje barevnost displeje. Díky dokonalému překrytí displeje má toto sklo v porovnání se Standard fit až o 100% pevnější okraje a je o 20% ohebnější. Navíc odolá pádům z o 150 % větší výšky. Zajišťuje tak špičkovou ochranu za všech okolností.
 • Jednoduchá instalace díky Easy Aligner
  Součástí balení každého ochranného skla PanzerGlass™ Ultra-Wide Fit je speciální aplikační rámeček Easy Aligner. Instalaci skla na displej s ním zvládnete velmi jednoduše během pár minut, i když s ní nemáte vůbec žádné zkušenosti. Díky rámečku Easy Aligner hned napoprvé napasujete ochranné sklo přesně na střed displeje telefonu. Máte tak jistotu, že váš iPhone 15 bude nejen stylový, ale také chráněn na 100%.
 • Udržitelná EKO balení
  Společnost PanzerGlass™ dbá na snižování environmentální zátěže. A to nejen tím, že prodlužuje životnost zařízení a zamezuje jejich rozbití v důsledku pádů nebo nárazů. Balení je vyrobeno z ekologického, trvale udržitelného papíru s FSC certifikací. Ten sestává ze surovin, které jsou získávány a zpracovávány s ohledem na přírodu. Obaly produktů jsou tak přátelské k životnímu prostředí a přispívají k lepší budoucnosti nás všech.

Obsah prodejního balení:

 • Tvrzené sklo PanzerGlass
 • Sériové číslo tvrzeného skla
 • Mokrý a suchý čistící hadřík
 • Odstraňovač prachu


Recenze na Ochranné sklo PanzerGlass UWF s aplikátorem pro Apple iPhone 15 Pro, černé

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.