Sonic Frontiers Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Sonic Frontiers - PS4Sonic Frontiers - Xbox Series X|SSonic Frontiers - NSW
Cena s DPH
989 Kč
Cena bez DPH: 817 Kč
 
 
Kód produktu: 450532
SEGAEN dabing
 
Chceš ušetřit 190 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 799 Kč

Doporučené produkty (1)

Sonic Frontiers [PS5]

Příběh


V nejnovějším vysokorychlostním dobrodružství ježka Sonica se setkávají celé světy! Při hledání ztracených smaragdů Chaosu uvízne Sonic na starobylém ostrově plném neobvyklých tvorů. Probojuj se hordami mocných nepřátel a prozkoumej strhující svět plný akce, dobrodružství i záhad.

O hře

  • Zaži Sonica jako nikdy předtím!
   Akceleruj do nových výšin a okus vzrušení z vysoké rychlosti a plošinovkové volnosti, zatímco se budeš přehánět po pěti obrovských ostrovech Starfall. Staňte se Sonicem a vydejte se na cestu za tajemstvím pozůstatků starověké civilizace sužované robotickými hordami. Vydejte se zachránit své přátele a záhadné obyvatele Starfall Islands před kolosální, mechanizovanou hrozbou, jen s několika otázkami a hlasem bez těla, který vás povede.

  • Rychlejší než kdy předtím
   Vrhni se do dobrodružství, ovládni sílu Prastarých a zastav tyto nové tajemné nepřátele v tvrdém boji. Toto je evoluce Sonicových her!

  • Kybernetický boj
   Objevujte portály roztroušené po celém ostrově a vydejte se do úrovní kybernetického prostoru přes portály roztroušené po ostrovech s charakteristickou 3D platformou při rychlostech Sonic, nabitou výzvami k otestování vašich schopností.

 • Vyzvěte se v kyberprostoru
  Prostřednictvím temného příběhu naplněného vzájemnou láskou dvou sester a sebeobětováním odhalují Briar s Lute pravdu o sobě samých i svých nových schopnostech a při tom vzájemně spolupracují a zůstávají věrné svému neporušitelnému putu.

Trailer

Související produkty (1)


Recenze na Sonic Frontiers

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.