Nintendo Switch – OLED Model, neon

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
Cena s DPH
8 642 Kč
Cena bez DPH: 7 142 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 432461
Nintendo
 
Chceš ušetřit 1 583 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 7 059 Kč

Nintendo Switch – OLED Model, neon [HEG-S-KABAA]


Nintendo Switch (model OLED) přináša všestrannost zážitku z Nintendo Switch s novou zářivou 7-palcovou obrazovkou OLED, širokým nastavitelným stojanem a dalšími.


Nintendo Switch (model OLED) obsahuje zářivou 7-palcovou OLED obrazovku s tenším rámem. Živé barvy a vysoký kontrast na velké obrazovce poskytují bohatý ruční a stolní herní zážitek, díky kterému hry ožijou, ať už jezdíte nejvyšší rychlostí nebo bojujete proti nepřátelům.


Vychutnejte si stolní režim v preferovaném úhlu pohledu

Vyklopte stojan a podejte ovladač jinému hráčovi, abyste mohli sdílet obrazovku a užívat si konkurenční nebo kooperativní multiplayer, kdykoliv a kdekoliv.

Široký nastaviteľný stojan Nintendo Switch (model OLED) je možné nastavit do požadovaného úhlu pohledu pro pohodlné hraní ve stolním režimu.


Nový dok s kabelovým portem LAN

Dock dodávaný s Nintendo Switch (model OLED) má dva USB porty, HDMI port pro připojení k TV a nový kabelový LAN port, který umožňuje stabilnější online hraní při hraní v TV režimu.


64 GB interní uložiště

Nintendo Switch (model OLED) má 64 GB interní uložiště. Dostupné místo můžete rozšířit pomocí kompatibilní karty microSD (prodává se samostatně). Stáhněte si svoje oblíbené hry a hrajte je kdykoliv a kdekoliv.


Palubní reproduktory s vylepšeným zvukem

Vychutnejte si čistý zvuk při hraní v ručním nebo stolním režimu.


Sdílejte zábavu s Joy-Con

Nintendo Switch má na každé straně konzole ovladač, který funguje společně: Joy-Con. Držte je svisle, vodorovně nebo je sdílejte s přáteli, abyste si mohli kdykoliv a kdekoliv vychutnat konkurenční nebo kooperativní hraní.


Tři režimy přehrávání

Nintendo Switch se dokáže transformovat podle vaší situace, takže si můžete zahrát hry, které chcete, bez ohledu na to, jaký rušný život může být. Užívejte si hry kdykoliv, kdekoliv a s kýmkoliv!

  • Režim TV: Vložte svůj systém do doku a užívejte si hraní her na televizoru v HD
  • Režim stolu: Otočením stojanu sdílejte obrazovku a potom sdílejte zábavu s hrou pro více hráčů.
  • Ruční režim: Zvedněte ho a hrajte s připojenými ovladači Joy-Con, abyste si mohli vychutnat 7-palcovou OLED obrazovku.
  • 7-palcová OLED obrazovka
  • Široký, nastavitelný stojan
  • Najděte svůj nejlepší úhel
  • Vestavěný kabelový port LAN
  • 64 GB interní uložiště
  • Vylepšený zvuk
  • Tři režimy v jednom

 


Recenze na Nintendo Switch – OLED Model, neon

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.