Nintendo Switch, neon

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
7 279 Kč
7 179 Kč
Cena bez DPH: 5 933 Kč
 
 
Kód produktu: 363077
Nintendo
 
Chceš ušetřit 1 830 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 5 349 Kč

Nintendo Switch, neon [HAD-S-KABAA]


Nintendo Switch je zcela nová hybridní konzole. Její součástí je konzole Switch, dokovací stanice pro Switch a ovladače Joy-Con. Konzola Switch bude mít 4GB RAM a interní paměť 32 GB. Odnímatelná tabletová část bude mít 6.2", 720p multi dotykový displej.
Hlavní částí herního systému bude konzola Switch, baterií nabíjen, tabletu podobný monitor, který zahrnuje LCD displej, 3.5 mm audio jack a odklopit stojan na její podepření. Konzola má na stranách drážky, do kterých se dají nasunout ovladače Joy-Con. Konzole obsahuje slot na herní karty (cartridgeově založená média).
Konzole může být umístěna do dockovací části, která se připojuje na napájecí zdroj a k televizi, když potřebuje nabití, nebo když budete chtít hrát na televizi. Tabletová část bude mít zhruba 167 mm v průměru a rozměry 184 mm x 106,5 mm bez připnutých Joy-Con ovladačů. Displej bude mít 6.2"a dotykový displej s detekcí deseti bodů, který je srovnatelný s většinou smartphonů a tabletů na trhu, také nabídne rozlišení 720p.
Systém přichází se systémem ovladačů zvaným Joy-Con. Systém obsahuje dva menší ovladače, které jsou označeny "L" a"R" a také přichází s částí pro držení, do které se připojí a která Vám připomene klasický gamepad. Ovladače obsahují akční a zadní tlačítka, spouště a joysticky. Malé ovladače mohou být připojeny na boční strany konzole, mohou být použity separátně v každé ruce, připojené k části na držení, čímž vytvoří pořádný gamepad, nebo mohou být použity samostatně pro dva hráče. Konzola bude podporovat bezdrátový ovladač Switch Pro Controller, který má více tradiční design, který se podobá klasické Wii U Pro ovladače. Switch bude podporovat hraní multi-player různými způsoby, například za využití dvou originálních ovladačů ze Switch systémů, si mohou zahrát až čtyři hráči.
Obsah balení:
  • Konzole Nintendo Switch
  • Dokovací stanice pro konzoli
  • Levý ovladač Joy-Con, šedý
  • Pravý ovladač Joy-Con, šedý
  • Část na držení Joy-Con ovladačů
  • Dvojici Joy-Con popruhů na ruku
  • AC adaptér
  • HDMI kabel


Recenze na Nintendo Switch, neon

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.