Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel

Cena s DPH
3 909 Kč
Cena bez DPH: 3 231 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 435574
Logitech

Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel [945-000014]Získej Game Pass Ultimate pro PC ve slevě! Podmínky se dozvíš po kliknutí na banner!

Ovládejte svůj traktor bez bláta Pusťte se do moderního řízení farmy s maximální efektivitou a ovládáním přizpůsobeným na míru. Panel Heavy Equipment Side Panel vám umožní realističtější simulaci řízení farmy s pokročilým ovládáním farmářských strojů a nástaveb.


Vítá Vás Řídící Centrála


Realistická ovládací páka předního nakladače. Vychutnejte si pocit realistického ovládání těžké techniky, například stroje na těžbu dřeva, jeřáb, motorové pily, drtiče, návěs a další. Ovládací páka nakladače umožňuje ovládání vertikálních a horizontálních os a os otáčení. Pomocí přepínače režimu na vrchu páky získáte další sadu příkazů, dohromady tedy šest os.


centrála

Široká Možnost Úprav S Více Než 25 Programovatelnými Tlačítky


Těžké úkoly jsou nyní snadno vyřešitelné. Přepínejte si mezi nástroji, aktivujte tempomat, zapínejte světla, nahlížejte do map a PDA, komunikujte s pomocníky na ranči, nebo sledujte své finance pouhým stisknutím tlačítka. Naprogramujte si tlačítka per přepínání/otevírání/zavírání nástaveb. Například: Ovládejte základnu jeřábu pomocí ovládací páky a poté stisknutím tlačítka přepněte na rameno a ruku jeřábu. Přidáním druhého panelu Logitech G Side Panel docílíte ještě dokonalejšího ovládání.


Jízda Farmou


Jednodušeji si nastavte tempo. Přepněte svůj stroj na autopilota a ještě více si život na statku zjednodušte. Pomocí integrovaného otočného ovladače zvyšte rychlost svého traktoru, nebo zpomalte svůj buldozer. Jakmile si nastavíte tempo, budete se moci soustředit na důležité úkoly, například na nové lesnické projekty nebo kdo půjde na krajský veletrh.


kroužek

Rozvíjejte Svou Farmu


Jste připraveni do akce. Softvare GIANTS neustále přidává nové stroje a funkce pro ještě lepší zážitek ze simulace farmaření. Hra obsahuje více než 140 autentických vozů a nástrojů a ještě mnoho dalších jich je rozpracováno. Logitech G je zárukou, že panel Side Panel je schopen zvládnout libovolné z herních vozidel a nástrojů. A díky 25 programovatelným tlačítkům a přepínačům je boční panel skvěle připraven na budoucnost.


Jednoduchá Instalace


Kompletně plug-and-play. Není třeba načítat ovladače nebo instalovat doplňkový software. Balíček Bundle je kompatibilní se systémy Windows® 7, 8.1 a 10, as většinou nejrůznějších softwarů pro simulaci farmaření, a dokonce is hrami odlišných žánrů. Euro Truck, Train Simulator a Elite Dangerous.


Technické specifikace

  • Pro PC a MAC:

Windows 10,8.1,7 a OSX 10.10 a vyšší

  • Připojení:

1x USB 2.0

  • Délka kabelu:

2 m

  • Rozměr bočního panelu:

16,8 x 33,7 x 19,2 cm

  • Vhodné pro herní tituly – Farming Simulator, Euro Truck, Train Simulator, Elite Dangerous

 

Recenze na Logitech G Saitek Farm Sim Vehicle Side Panel

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.