Grid Legends Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Grid Legends - PS5Grid Legends - Xbox Series X|S
Cena s DPH
769 Kč
Cena bez DPH: 636 Kč
 
Kód produktu: 438303
ElectronicEN dabing

Grid Legends [PS4]


Hra GRID Legends nabízí strhující adrenalinový zážitek a napínavou akci na závodištích po celém světě. Vytvořte si vysněné motoristické soutěže, zapojte se do on-line závodu, staňte se součástí jedinečného a poutavého příběhu a vychutnejte si pocit velkolepého akčního závodění.
grid-legends-banner

SPOLEČENSKÉ, SPOJENÉ, VZRUŠUJÍCÍ ZÁVODY
GRID Legends si nejlépe vychutnáte s přáteli a kolegy řidiči. Bez problémů vstupte do akce, zorganizujte perfektní hru pro více hráčů a vytvořte příběhy s ostatními závodníky. Vstupujte do událostí v reálném čase, navrhujte otevřený závod z Race Creator, hledejte live události, které odpovídají vašim preferencím, nebo si vytvořte soukromou lobby pro svou párty. Hráči mohou dokonce povolit přátelům a nepřátelům vstoupit do jakékoli události v reálném čase!
Pomocí nástroje Race Creator navrhněte adrenalinem nabitý závod a společně s přáteli si užijte typy událostí jako Elimination, elektrizující závod Boost či návrat Driftu. Pokud toužíte po závodě hypersportů a obrovských trucků, není problém!
Staňte se součástí dramatického příběhového režimu Driven to Glory nebo se ponořte do našeho dosud největšího kariérního módu se stovkami vzrušujících událostí. Díky úchvatné škále různorodých vozů, novým městským lokalitám jako Londýn a Moskva, strhujícím typům herních událostí a drsné rivalitě na trati si vychutnejte nezapomenutelné závodní zážitky.
grid legends

MEZIPLATFORMOVÉ
Ať závodíte jakkoli, dělejte to s více hráči, a to díky mezigeneračním a multiplatformovým hrám mezi konzolemi a PC. Hrajte s až 21 přáteli v rámci dosud toho nejpropojenějšího titulu ze série GRID (včetně hraní napříč platformami) a rozsévejte chaos na trati.
NEJVĚTŠÍ KARIÉRA VŮBEC
Doposud největší režim GRID Career poskytuje vzrušující jízdu v motoristickém sportu. Dobijte stovky akcí, upgradujte svá auta a vytvořte si vysněný závodní tým.
ZCELA NOVÉ LOKALITY
Exkluzivně pro GRID Legends, závodte kolem ikonických památek ulicemi Londýna a Moskvy a postavte se na masivní Stradu Alpina.
ODRODA MOTORSPORTU
Od velkých souprav přes elektrická hyperauta až po ikony cestovních aut – GRID Legends nabízí více závodní rozmanitosti než kdykoli předtím!

TrailerRecenze na Grid Legends

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.