Ghost of Tsushima (Director's Cut) CZ PS5

1 549 Kč
1 039 Kč
Cena bez DPH: 859 Kč
 
 
Kód produktu: 432325
PlayStationCZ titulky
 
Chceš ušetřit 210 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 829 Kč

Ghost of Tsushima (Director's Cut) CZ [PS5]


Vydejte se za hranice válečného pole a zažijte život ve feudálním Japonsku, jak nikdy předtím. V této akční adventuře v otevřeném světě se budete toulat širokou krajinou a rozsáhlým územím, potkávat propracované postavy, objevovat starodávné památky a odkrývat skrytou krásu Tsushimy.
Prozkoumejte propracované oblasti ukazující rozmanitost života na tomto rozsáhlém ostrově - od rozvlněných polí a tichých svatyň až po starobylé lesy, vesnice a drsnou horskou krajinu. Hledejte v tichých momentech přírodní harmonie a potěšení ve chvílích, které budete sdílet s lidmi, kterým cestou pomůžete.
Jin byl vychovaný a vycvičený spůsobům samurajů. Když Mongolové lehce porazili jednotky samurajů, Jinovi se zřítil svět. Stojí před nejtěžším rozhodnutím svého života: ctít tradice a obyčeje své samurajské výchovy a vést boj, který nemůže vyhrát, nebo se odchýlit od své samurajské cesty a ochránit ostrov a jeho lid jakýmikoliv dostupnými prostředky?
Ve své honbě za znovuzískáním Tsushimi musí Jin vyhledat radu a podporu starých přátel a nových nečekaných spojenců. Musí se rozejít s tradicí, stát se novým typem bojovníka a za každou cenu ochránit to, co zůstalo z jeho domova a lidu.
Mongolští nepřátelé jsou v boji i se svou výzbrojí nepředvídatelní a děsiví. Získejte navrch tím, že si osvojíte Jinovy schopnosti a naučíte se novou taktiku na obranu ostrova a na ochranu lidu Tsushimy.
Se svou katanou vyzvěte Vaše protivníky v přímém boji z blízka v jedinečném bojovém samurajském zážitku, který Vás vtáhne do akce. Mistrovsky si osvojte Váš luk a se smrtící přesností eliminujte vzdálené nebezpečí. Zdokonalte Vaši stealth taktiku a překvapivými útoky dezorientujte a přepadněte nepřipravené nepřátele.
Přizpůsobivá krajina a organický přístup k boji dělá z Tsushimy dokonalé hřiště, kde můžete kombinovat schopnosti, zbraně a taktiku, a najít pro Váš hrací styl perfektní bojovou směs. Přizpůsobivost a kreativita se v probíhajícím Jinově příběhu stanou Vašimi nejlepšími zbraněmi.
Hra se inspiruje klasickými příběhy o hrdinských samurajích, kteří obětovali všechno a postavili se zdánlivě nepřekonatelné přesile. V krásné a bohem zdobené krajině se staňte legendou, Ghostem. 
Specifické výhody PS5 verze:
 • Dynamické 4K rozlišení s 60fps: vyzkoušejte Ghost of Tsushima než nikdy předtím s novým 4K rozlišením a vylepšeným snímkováním (nutné mít kompatibilní 4K TV nebo monitor).
 • Rychlé nahrávání: využij téměř okamžité načítání, které umožňuje ultra rychlé SSD konzole PlayStation®5
 • Japonská synchronizace rtů autentičtější zážitek nabídne japonská synchronizaca rtů u japonského dabingu, která je možná díky PS5 schopnosti renderovat Cinematic klipy v reálném času.
 • Haptická odezva dokonale ovládejte svůj meč pomocí pohlcující funkce Haptic DualSense.
 • Adaptivní spouště vylepši svou přesnost při střelbě z luku díky odporu adaptivních spouští DualSense ovladače.
 • 3D Audio zvyš svoje povědomí o nebezpečí okolo sebe pomocí prostorového 3D ozvučení při použití stereo sluchátek (analogová nebo USB).
 • Pokračuj v už začaté cestě pokud vlastníš PS4 verzi hry Ghost of Tsushima, tak si jednoduše přenes svoje uložené pozice do PS5 verze a pokračuj ve svém dobrodružství.
  Ghost of Tsushima (Director’s Cut) CZ obsahuje:
 • Plnou verzi hry.
 • Iki Island expansion.
 • Kooperativní online režim Legends.
 • Digitální mini artbook od Dark Horse.
 • Komentář režiséra.
 • One Technique Point.
 • Charm of Hachiman's Favour.
 • Hero of Tsushima Skin Set.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ titulkyEN dabingHU titulky

Recenze na Ghost of Tsushima (Director's Cut) CZ

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.