Call of Duty: Modern Warfare 2 Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Call of Duty: Modern Warfare 2 - PS5Call of Duty: Modern Warfare 2 - Xbox Series X|S
Cena s DPH
1 589 Kč
Cena bez DPH: 1 313 Kč
 
Kód produktu: 446435
ActivisionEN dabing
 
Chceš ušetřit 320 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 1 269 Kč

Call of Duty: Modern Warfare 2 [PS4]

Příběh


Call of Duty: Modern Warfare II je pokračováním trháku Modern Warfare z roku 2019. Díky návratu ikonického lídra týmu kapitána Johna Price, nebojácného Johna „Soap“ MacTavisha, zkušeného seržanta Kylea „Gaz“ Garricka a samotného vlka samotáře, oblíbeného fanouška Rileyho, budou hráči svědky toho, co dělá Task Force 141 je dnes legendární tým.

O hře

  • VÍTEJTE V NOVÉ ÉŘE CALL OF DUTY
   Nové herní inovace. Zcela nová manipulace se zbraní. Pokročilá AI. Modern Warfare II vám přináší globální kampaň, pohlcující boj pro více hráčů a speciální operace poháněné vyprávěním.

  • MODERN WARFARE II
   Call of Duty: Modern Warfare II vtáhne hráče do bezprecedentního globálního konfliktu, který představuje návrat ikonických operátorů Task Force 141.

  • VLASTNOSTI
   Infinity Ward přináší fanouškům nejmodernější hratelnost se zcela novým ovládáním zbraní, pokročilým systémem AI, novým Gunsmith a řadou dalších herních a grafických inovací, které pozvedají franšízu do nových výšin.

  • KAMPANE
   Modern Warfare: II se spustí s celosvětovou kampaní pro jednoho hráče, pohlcujícím bojem pro více hráčů a kooperativní speciální operací založenou na vyprávění.

  • NOVÝ HRACÍ PROSTOR
   Modern Warfare II se pojí s novým zážitkem Warzone as ním i evolucí v Battle Royale se zcela novým hracím prostorem a režimem sandbox. Očekávejte rozsáhlý kalendář bezplatného obsahu po uvedení na trh, který bude obsahovat vyvíjející se hratelnost s novými mapami, režimy, sezónními událostmi, komunitními oslavami a dalšími.

  • VYZBROJTE SE
   Hráči budou muset využít nové zbraně, vozidla a špičkové vybavení, od taktik pro infiltraci v malém měřítku, s vysokými sázkami, až po přísně tajné mise, aby se postavili svým nepřítelem. Vyzbrojte se a vydejte se do boje na moři, když obléháte nepřátele pod vodou, prolomíte vysoce opevněnou nepřátelskou základnu, proniknete podél kanálů a osvobodíte velmi potřebné spojence na černém místě ukrytém v horách.

Množství obsahu z DAY ONE Edice

  • Sestavte se a bojujte po boku Task Force 141 v celosvětové kampani pro jednoho hráče.

  • Zahrajte si na osamělého vlka nebo se shromáždíte se svým týmem v pohlcujícím boji pro více hráčů, doplněný o nové lokality a způsoby hraní.

  • Zažijte vyvinutý herní režim Special Ops založený na vyprávění s taktickou kooperativní hratelností.

  • Očekávejte rozsáhlý kalendář bezplatného obsahu po uvedení na trh, který bude obsahovat vyvíjející se hratelnost s novými mapami, režimy, sezónními událostmi, komunitními oslavami a dalšími.

Trailer


Recenze na Call of Duty: Modern Warfare 2

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.