Bassmaster Fishing 2022 (Deluxe Edition) Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Bassmaster Fishing 2022 (Deluxe Edition) - PC DVDBassmaster Fishing 2022 (Deluxe Edition) - PS4Bassmaster Fishing 2022 (Deluxe Edition) - NSW
Cena s DPH
749 Kč
Cena bez DPH: 619 Kč
 
 
Kód produktu: 434877
DovetailEN dabing
 
Chceš ušetřit 130 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 619 Kč

Bassmaster Fishing 2022 (Deluxe Edition) [PS5]Bassmaster Fishing Deluxe Edition 2022, oficiální videohra B.A.S.S., vyjde letos v listopadu a přinese vzrušující soutěžní lov velkých okounů na PC, PS4 a PS5. Ponořte se do zcela licencovaného obsahu ze série Bassmaster od amatérských soutěží až po ty elitní.

Úplně poprvé soutěžte jako některý z 10 profi rybářů z Elite Tour – nebo je vyzvěte na soutěž – na 8 různých skutečných místech. Šplhejte po žebříčku, získávejte sponzory a prožijte kariéru B.A.S.S, ve které se z vás může stát Bassmaster Classic Champion. Vyražte na vodu a soutěžte s ostatními hráči v celé řadě nových obřích režimů pro více hráčů a ovládněte globální žebříčky.

Vystupte z davu díky obsahu Deluxe Edition. jedinečný obal na loď Bassmaster Fishing 2022, značková kosmetika a vybavení B.A.S.S. a váš vlastní seznam výzev z Deluxe Edition, díky kterým se z vás může stát elitní rybář Bassmaster.

Vlastnosti: 

    • Režim kariéry: Soutěžte v rámci celé College Series, Opens a Elite Series a postupte do Bassmaster Classic, kde se z vás může stát šampion.

 

  • 10 profi rybářů: Hrajte za legendy, jako jsou Scott Martin, Hank Cherry a 8 dalších oficiálních profi rybářů - nebo hrajte proti nim.

 

 Největší hra pro více hráčů - Vyzkoušejte si rozsáhlé online režimy v Bassmaster Fishing 2022. vyšplhejte po globálním žebříčku, užijte si režimy cross-play nebo se staňte šampionem v rámci Bassmaster Royale.Recenze na Bassmaster Fishing 2022 (Deluxe Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.