Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, black

Cena s DPH
499 Kč
Cena bez DPH: 412 Kč
 
Kód produktu: 416107
Xiaomi

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, black [2454538]

Užijte si poslouchání své oblíbené hudby bez nutnosti tahání kabelů. Tato bezdrátová sluchátka Xiaomi mají populární, nenápadné a kompaktní špuntové vyhotovení.

Proč koupit Xiaomi Earbuds Basic 2?

 • Spojení sluchátek s telefonem
  Manuální připojení sluchátek je potřebné udělat jen jednou a každé další použití je už zautomatizované. Po vytáhnutí sluchátek z nabíjecího pouzdra probíhá automaticky párování s Vašim telefonem. Po jejich vložení do pouzdra se spojení s telefonem přeruší a sluchátka se začnou ihned dobíjet.
 • Excelentní výdrž spolu s dokem v balení
  Po vybití sluchátek máte navíc možnost je dobít v přenosné dokovací stanici, která je se sluchátkami dodávaná. S touto drobnou krabičkou se dá dostat až na 12 hodin poslouchání. Dokovací stanice je velmi praktická a předovším díky ní budete mít jistotu, že sluchátka neztratíte a budou vždy nabité a připravené přehrát Vaši oblíbenou skladbu.
 • Elegantní a praktický design
  Xiaomi sluchátka obsahují silikonové špunty pro pohodlné nošení. V uchu drží velmi pevně díky své nízké hmotnosti 4,2g a to i při běhu anebo cvičení. Tělo obou sluchátek tvoří velké tlačítko, pomocí kterého můžete ovládat funkce sluchátek. Kompaktní nabíjecí box Vám zajistí jejich dobíjení a tím získáte až 12 hodin výdrže samotných sluchátek.
 • Skvělý zvuk
  Technologie bluetooth 5.0 zaručuje kvalitní a plynulý přenos hudby z Vašeho zařízení do sluchátek. Zvuk je velmi plynulý bez jakýchkoliv výpadků s poměrně velkým dosahem 10 metrů. Tato technologie je navíc energeticky velmi úsporná a díky tomu dokážou sluchátka hrát na jedno nabití velmi dlouho. Sluchátka jsou navíc zpětně kompatibilní i se staršími verzemi bluetooth.
 • Přijetí/odmítnutí hovoru a samostatné telefonování
  Sluchátka Mi True Wireless Earbuds Basic 2 je možné využívat i samostatně díky samostatnému párování. Každé sluchátko obsahuje také zabudovaný mikrofon, s jedním sluchátkem můžete přijímat a vyřizovat hovory po dobu přibližně 4 hodin aktivního telefonování na jedno nabití sluchátka, následně můžete dané sluchátko odložit do nabíjecí krabičky a mezi tím, jak používáte druhé sluchátko, sa to první nabíjí.

Technická specifikace

Typ sluchátek
Vyhotovení: Špunty
Konstrukce: Uzavřená
Mikrofon: ano
Konektivita
Připojení: Bluetooth
Verze bluetooth: 5.0
Dosah bluetooth: 10 metrů
Napájení
Maximální výdrž baterie: 12 h
Výdrž baterie (sluchátka): 4 h
Výdrž baterie (pouzdro): 12 h
Baterie sluchátka: 40 mAh
Baterie pouzdro: 300mAh
Výkon
Impedance: 16 ohm
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
Měniče: 7,2 milimetrové
Rozměry
Rozměry pouzdra: 62 x 40 x 27,2 mm
Rozměry sluchátka: 26,65 x 16,4 x 21,6 mm
Hmotnost
Hmotnost celková: 35,4 g
Hmotnost sluchátka: 4,2 g

Obsah prodejného balení:

 • Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Nabíjecí krabička
 • Set špuntů různých velikostí
 • Uživatelská příručka


Recenze na Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.