Xiaomi Smart čistička vzduchu 4 Compact

Cena s DPH
2 390 Kč
Cena bez DPH: 1 975 Kč
 
Kód produktu: 450572
Xiaomi

Xiaomi Smart čistička vzduchu 4 Compact [Xiaomi Smart Air Purifier 4 Co]

Chcete žít ve svěžejší a zdravější domácnosti s čerstvým vzduchem? Pořiďte si designově povedenou, kompaktní a výkonnou čističku vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact. Díky vylepšenému filtračnímu systému a bezkartáčovému stejnosměrnému motoru efektivně vyčistí vzduch v místnostech do 27 m2, přičemž vás zbaví až 99,97 % částic a alergenů do velikosti 0,3 mikrometru. Čističku vzduchu Xiaomi lze postavit na stůl, noční stolek nebo na zem. V režimu spánku hladina hluku nepřesáhne 20 dB, a proto můžete mít čističku zapnutou po celou noc.

O produktu

 • Čistička vzduchu vhodná do všech prostor
  Díky pokrytí prostoru o výměře až 27 m2 (doporučeno) můžete čističku vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact umístit, kamkoli budete chtít. 360-stupňový design nasává vzduch ze všech směrů a opět ho zase čistý vypouští ven. Díky tichému provozu ji můžete používat v práci, ale i v noci při spánku.
 • Certifikace TÜV Rheinland Allergy Care
  Díky certifikaci si můžete být jisti, že vás čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact zbaví alergenů ze vzduchu. Pomocí tohoto zařízení se zbavíte pylu, roztočů, zvířecích chlupů, srsti a dalších alergenů vířících ve vzduchu.
 • S aplikací budete mít přehled
  Ovládejte čističku vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, i když nejste zrovna doma. Použijte svůj chytrý telefon s nainstalovanou aplikací a nastavte si časovač zapnutí/vypnutí, aktivujte dětskou pojistku nebo zkontrolujte kvalitu ovzduší. Přijďte z práce nebo z venku do čistého a svěžího prostředí.
 • Pro ovládání čističky vzduchu můžete použít svůj hlas
  Využijte sílu svého hlasu a ovládejte provoz čističky vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact prostřednictvím hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa.
 • Mimořádně tichý spánkový režim
  Dopřejte si čistý a svěží vzduch i během spánku. Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact dosahuje při režimu spánku hlučnosti pouhých 20 dB, takže vás nebude rušit.
 • Zařízení čistí vzduch s nízkou spotřebou
  Příkon čističky vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact může dosáhnout hodnoty pouhých 27 W, a to i při nejvyšším výkonu. Celodenní čištění vzduchu tak spotřebuje přibližně 0,7 kWh. Mějte ve vaší domácnosti nebo kanceláři čistší vzduch, aniž byste si dělali starosti o cenu za energie.
 • Čistička vzduchu má vysoce účinný filtr Xiaomi
  V čističce vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact se nachází vysoce účinný filtr kombinující dvě filtrační technologie: elektrostatickou a mechanickou filtraci. High Efficiency Filtr společnosti Xiaomi odstraní až 99,97 % pevných částic přenášených vzduchem o velikosti 0,1 mikrometru. Čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 zachytí také prach, pyl, zvířecí srst, kouř, nejmenší mikroplasty i částice PM 2,5. Filtr vyniká nižší hustotou vláken a vzduch tak může projíždět vyšší rychlostí, což snižuje hlučnost. Nižší hustota vláken má také za následek nižší spotřebu energie a přesto dokáže filtr Xiaomi uvolnit stejný objem čistého vzduchu jako běžné filtry.
 • Filtrace 3 v 1 zajistí důkladné čištění - poradí si například s:
  Prach
  Pyl
  Kouř
  Drobný popel
  Zápach z domácích zvířat
  Chlpy z domácivh zvířat
  Zvířecí srst
  Ostatní pachy

Technická specifikace

Příkon: 27 W
Vzduchový výkon: 230 m3/h
Účinnost plochy: 76 m2 za hodinu
Vhodné pro místnosti: 16 - 27 M2
Životnost filtru: 6 ~ 12 měsíců
Typ filtru: HEPA
Maximální zvukový výkon: 29,8-58,9 dB
Jmenovitá frekvence: 50/60 Hz
Délka kabelu: 1850 +/- 10 mm
Velikost: 220 × 220 × 355 mm
Hmotnost: 2,2 kg

Obsah prodejního balení:

 • Čistička vzduchu
 • HEPA filtr
 • Napájecí kabel
 • Manuál


Recenze na Xiaomi Smart čistička vzduchu 4 Compact

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.