Xiaomi Mi Smart Band 5, Black

Cena s DPH
669 Kč
Cena bez DPH: 553 Kč
 
Zvýhodněná nabídka k tomuto zboží:
Xiaomi Mi Smart Band 5, Black | playgosmart.cz
Červený náramek pro Xiaomi MiBand 5/6 | playgosmart.cz
+
ušetřete až 74 Kč
Cena spolu:
744 Kč
Xiaomi Mi Smart Band 5, Black | playgosmart.cz
Černý náramek pro Xiaomi MiBand 5/6 | playgosmart.cz
+
ušetřete 59 Kč
Cena spolu:
729 Kč
Zobrazit další zvýhodněné nabídky
Kód produktu: 409832
Xiaomi

Xiaomi Mi Smart Band 5, Black [BHR4215GL]

Xiaomi představil novou řadu náramku Mi Band 5 s významnými vylepšeními jako je například nový způsob magnetického nabíjení, sledování zdraví pro ženy a ještě větší displej a lepší snímač srdečního tepu oproti svému předchůdci.

Proč koupit Xiaomi Mi Band 5?

 • Přehledný, barevný displej
  Displej Mi Smart Band 5 je oproti svému předchůdci až o 20 % větší, díky čemuž je uživatelský zážitek ještě lepší. Jedinečnost tohoto displeje umocňují nové animované ciferníky, které na AMOLED displej skutečně vynikají.
 • Slaďte si náramek se svým outfitem
  Xiaomi k náramku představilo zároveň i 5 oficiálních řemínků v různých barvách, tak aby Váš náramek ladil s outfitem případně Vaší náladou. Na výběr bude postupně z barev: žlutá, tyrkysová, námořní modrá, mentolová zelená a oranžová.
 • 11 profesionálních sportovních aktivit k Vašim službám
  Novinkou je i podpora sportovních aktivit jako je např. jóga, veslování na stroji, cvičení se švihadlem a jiné. Náramek přesně monitoruje a analyzuje každý Váš pohyb. Aby Vám pomohl dosáhnout vytyčené cíle v oblasi hubnutí, sleduje navíc ještě i srdeční rytmus, tempo a spálené kalorie. Udělejte maximum pro vlastní zdraví.
 • Režim veslování
  Chcete rychle spalovat tělesný tuk? Toto cvičení trénuje téměř všechny Vaše svalové skupiny současně a přesně zaznamenává čas jízdy, čas zotavení a údery za minutu, což pomáhá rychle spalovat tuk.
 • Režim rotopedu
  Ideální volba spalování tuků pro ty, kteří mají kila navíc. Tento režim posiluje Vaše dolní končetiny a zároveň cvičení na rotopade minimalizuje dopad na Vaše kolena.
 • Režim švihadla
  Rychlé a plynulé cvičení se švihadlem spaluje kalorie zvýšením srdečního rytmu ve velmi krátkém čase. Udržování vysoké srdeční frekvence urychluje krevní oběh a tím posiluje srdce a kapacitu plic.
 • Režim stacionárního kola
  Zábavný, ale výkonný nástroj v aerobním cvičení, který vytváří pot s jeho měnícími se vzory intenzity, který Vám pomůže zpevnit dolní končetiny a současně tvarovat nohy.
 • Režim jógy
  Jóga je ta nejlepší volba pro tvarování celého těla, která zvyšuje Vaši schopnost napínání, ohýbání a koordinace celého těla. Jen 3-5 minut pohybu stačí ke zmírnění tuhosti a formování těla.
 • Inteligentní monitorování srdečního rytmu
  Komplexní vylepšení algoritmů a hardwaru zlepšily přesnost sledování až o 50 % při formách cvičení s nepravidelnými pohyby jako je běh na lyžích, horolezectví, turistika a tak dále. Náramek přichází s vibračními připomínkami, kdy je Vaše srdeční frekvence neobvykle vysoká aby Vás upozornil, že máte ubrat a odpočinout si.
 • Poradce pro kvalitní spánek je k nezaplacení
  Inovace na technologii analýzy spánku zvýšily přesnost o dalších 40 %, což umožňuje profesionální interpretaci Vašich spánkových vzorců. A kromě toho náramek nabízí vědecké poradenství, které Vám pomůže rychle zlepšit problémy se spánkem, jako je nespavost.
 • Tři režimy zdraví
  Index osobní vitality se počítá na základě pohlaví, věku, srdečního rytmu a dalších údajů. Na základě těchto údajů následně poskytuje návrhy na aktivity, které mohou zlepšit Vaše celkové skóre. Dalším režimem je monitorování stresu, přičemž náramek dává návrhy na zmírnění a zotavit se ze stresu. Poslední režim Vám pomůže s dechovými cviky-rychle tak uvolníte své tělo i mysl pomocí dýchacích schémat zobrazených na displeji. Celé cvičení trvá pouze 1-5 minut.
 • Zcela nové sledování a připomínání měsíčního cyklu u žen
  Náramek zaznamenává fáze menstruačního cyklu a ovulace a předem poskytuje užitečné připomínky. Čím více ho používáte, tím více Vám rozumí.
 • Nový systém nabíjení
  Jednou z hlavních novinek je možnost magnetického nabíjení bez doku jako tomu bylo u předešlých modelů. Kabel stačí přiložit ke zařízení a to se začne automaticky dobíjet.
 • Vzdálená samospouště Fotoaparát přímo na ruce
  Fotografování selfie a skupinových fotografií je nyní ještě jednodušší díky možnosti ovládat fotoaparát přímo z náramku.

Technická specifikace

Displej
Velikost: 1.1"
Rozlišení: 294 x 126 px
Technologie: AMOLED
Velikost
Rozměry těla: 46.95 × 18.15 × 12.45 mm
Šířka řemínku: 155-219 mm
Hmotnost: 11.9 g
Data
Bluetooth: 5.0, BLE
GPS: ano (A-GPS, GLONASS)
NFC: ne
Baterie
kapacita: 125 mAh Li-ion
Výdrž: do 14 dní
Doba nabíjení: do 2 hodin
Ostatní
Vodotěsnost: 5ATM
Senzory: vysoce přesný 6osý snímač
PPG senzor srdečního tepu
Automatická podpora sportovních aktivit: vnější běh
rychlá chůze
jízda na kole
běh na běžeckém pásu
bazénové plavání
jízda na stacionárním kole
cvičení na rotopedu
cvičení se švihadlem
cvičení jógy
veslování na stroji
Ostatní vlastnosti: vzdálená samospoušť
ovládání hudby
"Najdi můj telefon"
tichý režim telefonu
odemknutí telefonu
oznámení aplikací
počasí
časovač, stopky, alarm
a jiné

Obsah prodejního balení:

 • Xiaomi Mi Band 5
 • Nabíjecí kabel
 • Dokumentace


Recenze na Xiaomi Mi Smart Band 5, Black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.