Xiaomi Mesh System AX3000(1-pack)

Cena s DPH
1 290 Kč
Cena bez DPH: 1 066 Kč
 
Kód produktu: 451710
Xiaomi

Xiaomi Mesh System AX3000(1-pack) [6934177755507]

Xiaomi AX3000 je Wi-Fi systém určený do domácností i firem. Nabízí rychlou a spolehlivou síť, kterou rovnoměrně rozšíří do prostoru, aniž byste se museli setkávat s mrtvými zónami bez signálu. Pracuje s moderní technologií Wi-Fi 6, která nabídne ještě lepší rychlosti a výkon, takže k síti můžete najednou připojit desítky zařízení, aniž by se to negativně odrazilo na stabilitě a rychlosti připojení. Systém pracuje ve dvou pásmech a zajišťuje kombinovanou rychlost až 2 976 Mb/s. Pro snadné nastavení a následnou správu sítě si stáhněte do chytrého telefonu aplikaci Mi Home. Systém je kompatibilní s Mesh networking, můžete jej tedy propojit s dalšími jednotkami a výrazně navýšit dosah signálu.

O produktu

 • Mesh systém
  Wi-Fi systém je plně kompatibilní s Mesh networking. Pracuje s technologií Wi-Fi 6 a zajistí pokrytí celé domácnosti. V případě potřeby jej můžete spárovat se stejným modelem nebo routerem AX9000, celkem je možné jej propojit až s 10 různými zařízeními. Signál mezi nimi plynule rotuje a vaše přenosná zařízení se vždy připojí k tomu, které jim dodá nejlepší a nejsilnější připojení.
 • Oprava chyb
  Kdykoli systém rozpozná chybu, celá síťová struktura se automaticky upraví tak, aby vaše síť zůstala perfektně funkční bez ohledu na počet připojených zařízení a využívanou rychlost.
 • Jednoduché nastavení
  Systém, který dostanete v balení, je již přednastaven z výroby, aby vás při jeho aktivaci nečekala žádná nepříjemná překvapení. Stačí jej zapojit a můžete jej ihned začít používat pro vysokorychlostní bezdrátové připojení v celé domácnosti.
 • Wi-Fi 6
  Moderní technologie Wi-Fi 6 vám zajistí rychlost blesku. Kombinovaná rychlost v používaných pásmech 2,4 GHz a 5 Ghz představuje až 2 976 Mb/s, takže se dočkáte superrychlého připojení i při hraní online her nebo streamování videa ve vysoké UHD kvalitě.
 • Technologie OFDMA
  Zatímco tradiční Wi-Fi 5 routery zvládají dodávat signál pouze jednomu zařízení a ostatní musí čekat v řadě, router s technologií OFDMA zvládne efektivně rozdělit přísun signálu mezi všechna připojená zařízení podle toho, jak velký objem dat aktuálně potřebují. Vždy se tak dočkáte bezproblémového připojení, aniž byste museli čekat na to, než se vám načte webová stránka nebo video.
 • Výkon pro 254 připojení
  Svým mimořádným výkonem a rychlostí připojení systém zvládne dodávat signál až 254 připojeným přístrojům současně. Jedná se proto o ideální volbu na místo rodinného setkání, večírku a dalších příležitostí, kdy se na jednom místě sejde větší množství lidí.
 • Nízká spotřeba energie
  Ačkoli systém nabízí špičkový výkon a bleskovou rychlost, nespotřebovává více energie, než je skutečně potřeba. Při menší zátěži zůstává v pohotovostním režimu, čímž se spotřeba výrazně snižuje a navyšuje se životnost systému.
 • Aplikace v telefonu
  Mějte ovládání i nastavení sítě vždy plně pod kontrolou. Stáhněte si do telefonu aplikaci Xiaomi Home nebo Mi Home a proveďte konfiguraci sítě tak, aby i noví uživatelé mohli ihned využívat špičkovou rychlost, která je k dispozici.
 • Stylový design
  Zařízení na první pohled zaujme svým jedinečným moderním designem. Má stylové černé tělo ve tvaru kvádru, vysokokapacitní antény a velký kovový chladič, které mu zajistí dlouhodobě bezvadný a stabilní provoz.

Technická specifikace

Obecné
Standardy IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz
WiFi rychlost 5 GHz 2402 Mbps (802.11ax, 2*2 @160MHz)
WiFi rychlost 2 GHz 574 Mbps (802.11ax, 2*2 @40MHz)
Bezdrátové zabezpečení WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-SAE
Procesor Qualcomm Dual-core A53 1.0GHz
RAM 256MB
Porty 1x Gigabit WAN Port + 3x Gigabit LAN Port
Tlačítka Mesh + Reset
Vstup 100~240V, 50/60Hz
Výkon 12V/1A
Rozměry 97 x 97 x 222 mm
Provozní teplota 0°C až 40°C
Skladovací teplota -40°C až 70°C

Obsah prodejního balení:

 • Mesh systém 1x
 • adaptér
 • ethernet kabel
 • dokumentace


Recenze na Xiaomi Mesh System AX3000(1-pack)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.