WWE 2K23 Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA WWE 2K23 - PS4WWE 2K23 - PS5WWE 2K23 - Xbox Series X|S
Cena s DPH
1 699 Kč
Cena bez DPH: 1 404 Kč
 
Kód produktu: 459109
2KEN dabing

WWE 2K23 [XBOX ONE]

 

O hře

Rozšířené funkce, nádherná grafika a dokonalý zážitek ze hry WWE! 

Vydejte se do ringu s bohatou soupiskou superhvězd a legend WWE, včetně Roman Reigns, Cody Rhodos, Ronda Rouse, Brock Lesnar, "Stone Cold" Steve Austin a dalších!

Klíčové vlastnosti

 • 2K SHOWCASE: INTERAKTIVNÍ SPORTOVNÍ DOKUMENT
  Projdi si klíčové momenty a nejtěžší soupeře bohaté dvacetileté kariéry Johna Ceny ve WWE. Poprvé v sérii se můžeš vžít do role každého z významných soupeřů - některých z nejlepších hráčů WWE všech dob - a pokusit se zničit Mr. Houstle, Loyalty a Respect.

 • TOTO JE WARGAMES
  Tato fanoušky oblíbená akční hra WarGames se poprvé objevuje ve WWE 2K23 a přináší strhující souboj pro více hráčů – 3v3 a 4v4 – ve dvou vedle sebe umístěných rinzech, obehnaných dvojitou ocelovou klecí!

 • TVOJ SHOW, TVÁ VOLBA
  V MyGM se můžeš ujmout vedení týdenní show a soupeřit s konkurenčními generálními manažery o nadvládu nad značkou. Nyní obsahuje více GM na výběr, další možnosti show, více sezón, rozšířené karty zápasů a více typů zápasů až pro 4 hráče.

 • MÁŠ V RUCE VŠECHNY KARTY
  Sbírej a vylepšuj karty superhvězd a legend WWE, abys vytvořil nejlepší frakci a bojoval o globální nadvládu ve hře MyFACTION, která nyní nabízí online multiplayer!

 • URČI SI SVOU BUDOUCNOST
  Projdi oponou při svém debutu v WWE a utvářej svou kariéru superhvězdy WWE rozhodnutími, která na své cestě učiníš, v různých dějových liniích - The Lock a The Legacy.

 • VŠECHNO JE V TVOJÍCH RUKÁCH
  Režim WWE Universe je dokonalé místo, ve kterém máš na starosti WWE, od soupisek superhvězd, šampionů, týdenních show a dalších věcí!

Trailer

Související produkty (1)


Recenze na WWE 2K23

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.