Vampire The Masquerade: Swansong Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Vampire The Masquerade: Swansong - PC DVDVampire The Masquerade: Swansong - PS4Vampire The Masquerade: Swansong - PS5Vampire The Masquerade: Swansong - XBOX ONEVampire The Masquerade: Swansong - NSW
Cena s DPH
1 129 Kč
Cena bez DPH: 933 Kč
 
Kód produktu: 439342
NACONnevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letanglická verze

Vampire The Masquerade: Swansong [Xbox Series X|S]


Hrajte za 3 upíry, využijte jejich síly, přijměte jejich touhy a postavte se svým vlastním démonem v srdcervoucím příběhu, ve kterém Vaše volba rozhodne o osudu Bostonu.


VÍTEJTE VE SVĚTĚ TEMNOTY

Co kdyby upíři byli skuteční? Co kdyby mezi námi žili krvelační predátoři, kteří se zapojili do nekonečné hry touhy, spiknutí a zrady? Co kdybyste se stali jedním z nich? Ve hře Vampire: Tha Masquerade – Swansong hrajete za tyto lákavé příšery ve světě, kde jsou hranice mezi skutečným a nadpřirozeným vždy rozmazané.


SRDCERVOUCÍ THRILLER

Hazel Iversen, Labuď, jen novým princem z Bostonu Camarilla. Železná ruka v sametové rukavici má v úmyslu uplatnit svou moc a posílit Maškarádu, upírský zákon, který má zajistit, aby se lidé nikdy nedozvěděli o jejím druhu. Nejlepší sestavené plány žen amužů se však často trhají na kusy. Když pověsti o zradě, vraždění a bojích o moc dosáhnou vrcholu, musíte pracovat ve stínu, abyste svou sektu ochránili při zběsilém vyšetřování, když se město Boston ponoří do chaosu.


HRAJTE ZA 3 ORIGINÁLNÍCH UPÍRŮ

Hrajte za 3 upíry, z nichž každý je starší 100 let. Vazba mezi jejich vzájemně propletenými osudy, prolínání jejich různých úhlů pohledu a využití jejich jedinečných schopností Vám pomohou oddělit pravdu od lži. Každá postava má své vlastní upírské disciplíny, které lze vylepšit tak, aby vyhovovaly Vašim preferovaným herním přístupům. Vyberete si zastrašování, svádění nebo utajení? Je to Vaše rozhodnutí, za předpokladu, že udržíte hlad po krvi na uzdě.


HRA S NÁSLEDKY

Díky svému jedinečnému přístupu ke hře klade Swansong důraz na důsledky. Pečlivě analyzujte každou situaci, rozhodnutí, která učiníte během vyšetřování a Vaše společenské interakce s postavami mohou mít trvalý vliv na osudy životů Vašich hrdinů a osud Bostonské Camarilly.
Recenze na Vampire The Masquerade: Swansong

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.