Until Dawn: Rush of Blood[PS4]-BAZAR (použité zboží)

Cena s DPH
349 Kč
Osobitní režim 0% DPH
 
Kód produktu: 359335
PlayStationanglická verze

Until Dawn: Rush of Blood[PS4]-BAZAR (použité zboží)

  • hra je z výkupu a je 100 % funkení a odzkoušená
  • obal bez poškození, médium bez škrábanců
  • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:


Připoutejte se a připravte se na nejvíce znepokojující jízdu na strašidelné dráze, kterou kdy zažijete. Zvrácené mysli týmu za hororovou klasikou Until Dawn , se setkali i při výrobě Until Dawn: Rush of Blood , zážitku ve virtuální realitě, který vnese strach do srdcí každého fanouška arkádových stříleček.

Vyzbrojte se až po zuby, pak se prostřílejte hordou nepřátel a monster, které se na Vás řítí ze všech úhlů. Uhýbejte a krčte se před vším, co na Vás bude letět v této exkluzivní jízdě na virtuální strašidelné dráze.

Dokážete přežít sedm úrovní čirého teroru a dostat se na vrchol světových žebříčků? Budete mít na výběr mnoho trasy a strašidelné motivy, které Vás vyděsí k smrti, nikdy nezažijete dvě stejné jízdy.

Hra Until Dawn: Rush of Blood obsahuje sedm strašidelných a vysoce hratelných úrovní, z nichž je každá navržena podle jiné noční můry. Vydejte se zpět k noční můře na vyšší obtížnosti pro těžší výzvy a více bodů do globálního žebříčku.


  • Bojujte s nočními můrami se šesti různými zbraněmi do obou rukou, od spolehlivých pistolí a brokovnic, po explozivní pistole na světlice, pro únik budete potřebovat využít cokoliv, co se Vám dostane do rukou.
  • Hra byla inspirována vysoce úspěšnou hrou Until Dawn , vyberte si dráhu strašidelných housenkovou drah a vydejte se bojovat o přežití.    Hra vyžaduje PlayStation VR a PlayStation kameru pro PS4 .


  • Recenze na Until Dawn: Rush of Blood[PS4]-BAZAR (použité zboží)

    Zatím nikdo nepřidal hodnocení.