Train Life: A Railway Simulator Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Train Life: A Railway Simulator - PC CIABTrain Life: A Railway Simulator - PS4Train Life: A Railway Simulator - PS5Train Life: A Railway Simulator - XBOX ONE
Cena s DPH
749 Kč
Cena bez DPH: 619 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
 
Kód produktu: 449110
NACONEN dabing

Train Life: A Railway Simulator [NSW]

Vůbec poprvé v železničním simulátoru se stáváte strojvedoucími i řediteli společnosti zároveň!

O hře:

Chopte se řízení vlaku a brázděte Evropu
Vozte cestující nebo zboží po 10 zemích a užívejte si z kabiny krajinu, města, lesy a hory Evropy. Každá lokomotiva má své unikátní vlastnosti (výkon, brzdění atd.), které se musíte naučit zdatně ovládat, a přitom dbát na železniční značení a přizpůsobit se povětrnostním podmínkám.
Staňte se pravými železničními magnáty
Kromě řízení vlaků musíte řídit také úspěšnou společnost. Vybudujte vlastní společnost, nakupujte a udržujte vlaky, najímejte průvodce a dávejte jim nové smlouvy, objevujte nové trasy a optimalizujte své aktivity v osobní i nákladní dopravě. Rozhodujte se správně, ať vyděláváte a váš podnik vzkvétá!

Klíčové vlastnosti

  • Řiďte věrně reprodukované ikonické vlaky, jako je například ICE 3, ICE 4 a NEWAG Griffin.
  • Vytvořte si vlastní vlaky a přizpůsobte si je od vnějšího vzhledu až po interiér kabiny.
  • Spravujte svou společnost: najímejte průvodce, vybírejte zakázky, budujte svou síť a udržujte lokomotivy, abyste předešli poruchám a nouzovým opravám.
  • Procestujte 10 000 kilometrů tratí po městech a venkovských oblastech východní Evropy, západní Evropy a alpského regionu.
  • Navštivte celou řadu skutečných stanic, jako je berlínské hlavní nádraží, curyšské hlavní nádraží nebo pařížské nádraží Gare du Nord.
  • Sledujte železniční značení a zároveň se přizpůsobujte výhybkám, vypořádejte se s rychlostí, změnami na trati, brzdnou dráhou, příjezdy do stanice a otevírání a zavírání dveří.
  • Zvládejte neočekávané situace, například strom na trati, nános sněhu na kolejích či jiný vlak na vaší koleji.
  • Přizpůsobte jízdu povětrnostním podmínkám a denní době, abyste předcházeli nehodám ve dne i v noci, za lijáky i vánice!

Trailer

Recenze na Train Life: A Railway Simulator

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.