Tour de France 2024 Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Tour de France 2024 - PC CIABTour de France 2024 - PS5Tour de France 2024 - Xbox Series X|S
1 039 Kč
1 019 Kč
Cena bez DPH: 842 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 475039
NACONEN dabing

Tour de France 2024 [PS4]

 

Ukažte co je ve vás!

Svádějte vyrovnané zápasy s těmi nejlepšími cyklisty, předveďte svůj styl a vyhrajte v oficiální videohře k Tour de France 2024! Soutěžte v horských etapách či na rovince a užijte si veškerou akci Grande Boucle.
Vytvořte si vlastního cyklistu a staňte se profesionálem v režimu Pro Leader. Vyberte si specializaci a fyzické atributy, poté soutěžte na závodech, vylepšujte si schopnosti a nakonec se staňte nejlepším cyklistou na světě. Můžete vyhrát Tour de France 2024 a velký klasický závod roku!
V Tour de France 2024 můžete spravovat vlastní tým během celé cyklistické sezóny v režimu Pro Team. Začněte vespod světového žebříčku, vylepšujte svůj tým a předveďte svůj taktický um, aby si vás všimli pořadatelé těch největších mezinárodních závodů a pozvali vás, abyste soutěžili proti těm nejlepším.
Soutěžte proti ostatním členům komunity a dokažte, že patříte mezi elitu ve světovém žebříčku Race of the Moment. Nové výzvy vás čekají každý týden: vyhrajte závod co možná nejrychleji, vyslužte si žlutý trikot nebo získejte co nejvíce bodů v horské klasifikaci. Ať už váš talent spočívá v čemkoli, šanci zazářit má každý.

O hře

  • Nový režim pro více hráčů Criterium
   Ukažte co je ve vás a změřte si síly s hráči z celého světa v novém režimu Criterium. Online závody se skládají ze 6 hráčů a váš tým budou tvořit dva jezdci, které si můžete vybrat z více než 900 dostupných profesionálních cyklistů a vyberte jim outfit, který vás bude reprezentovat. Začínáte sice jako amatér ale postupem času vašimi výhrami můžete odemknout bonusový obsah - nové jezdce a nové dresy.

  • Promyslete si taktiku
   Každý závod je jiný, proto musíte přizpůsobit vaši sestavu daným podmínkám. Například závod Col du Galibier můžete zkusit zdolat s kombinací vrchařů i sprinterů. Typ jezdců, které lze použít, je platný pro všechny hráče a určuje se náhodně před začátkem. Takže taktizujte, přemýšlejte a vyhrávejte závody ve hře pro více hráčů.

Další nové funkce

 • Více než 10 týmů Pro Tour a více než 300 dalších jezdců
 • Začněte v režimu Pro Team a Pro Leader přímo v týmu World Tour nebo Pro Team
 • Trasa Tour de France 2024
 • Ještě lepší usnadnění přístupu pro hráče se zdravotním handicapem

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE titulky

Recenze na Tour de France 2024

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.