Total War: Warhammer (Savage Edition)[Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
759 Kč
Cena bez DPH: 627 Kč
 
Kód produktu: 411969
SEGACZ titulky
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Total War: Warhammer (Savage Edition)[Steam] [PC digital]

Starý svět se ozývá výkřiky neustálého boje. Jediná konstanta je válka!

Fantasy strategická hra legendárních proporcí, Total War: Warhammer Savage Editionkombinuje návykovou tahově založenou kampaň epické výstavby impéria, s explozivními, kolosálními boji v reálném čase, které jsou postaveny v čilém a úžasném světě Warhammer Fantasy Battles World.

Ovládejte 4 kompletně rozdílné rasy: Impérium, trpaslíků, upírských hrabat a zelenokožců, každou s vlastními unikátními postavami, bojiskovými jednotkami a stylem hraní.

Veďte vaše vojska do války jako jeden z 8 legendárních lordů ze světa Warhammer Fantasy Battles World,vyzbrojte jejich pověstnými zbraněmi, brněním a smrtelnou bojovou magií, které těžko svedete v individuálních úkolech.

Poprvé ve hře Total Warovládněte magické síly pro pomoc v boji a Vzlétněte do nebe s létajícími kreaturami, od vzteklých draků a wyvvern, po gigantických Grifoni.

Očekávají Vás stovky hodin hraní na úsvitu nové éry. Total War: Warhammerpřináší k životu svět legendárních hrdinů, impozantních monster, létajících kreatur, burácení magické síly a regimentů strašných válečníků.

Navíc se tento herní titul bude v budoucnu kombinovat s 2 zvláštními pokračováním a dodatečnými obsahovými baleními pro vytvoření největšího dosud vydaného Total Warzážitku. Epická trilogie, která nově vymezují fantasy strategie.

 • Veďte pozoruhodné rasy
  Udatní lidé z Impéria, pomstychtiví trpaslíci, vražední upírský hrabě a brutální orkové a goblini z klanů zelenokožců. Každá rasa je zcela odlišná s vlastními unikátními postavami, mechanikami, bojovými jednotkami a herním stylem.
 • Velte legendárním postavám
  Poveďte svá vojska do války jako jeden z 8 legendárních lordů z Warhammer Fantasy Battles Worlda vyzbrojte jejich pověstnými zbraněmi, brněním, jízdními zvěř a smrtelnou bojovou magií, při tom jak odhalíte jejich příběhy v sérii unikátních vyprávěných úkolů.
 • Dobijte tento svět
  Úplně první Total War,který se odehrává ve fantasy prostředí. Zažijte úžasnou hloubku a volnost při dobíjení podle vaší představy napříč masivní mapou Grand Campaign. Vytvořený zdeformovaný magickou krajinou a osídlený škálou úžasných a smrtelných příšer, toto je vaše šance zažít fantasy strategii na nepředstavitelné škále.
 • vypusťte monstra
  Bojiště Total War: Warhammerse ozývají hukotem draků, řevem obrů a dusotem kopyt monstrózní kavalérie. Gigantické příšery pozemského, i nadpřirozeného původu se brodí do středu bojů a přinášejí smrt stovkám menších příšer na jeden útok.
 • Ovládněte větry magie
  Zasáhněte nepřátel magickými bouřemi, roztaví jejich výzbroj, oslabte jejich bojového ducha, nebo posilněte vaše vlastní jednotky, díky ničivým kouzlům, které rozpůlí nebesa a pohltí bojiště. Shromážděte šamanů, kouzelníků, nekromanceri ve vaší armádě, a ohýbejte nepředvídatelné a obrovské energie dle vašeho rozmaru.
 • Sledujte nebesa
  Obťažujte nepřátel trpasličími gyrokoptérami, vrhněte se do předních linii se strašidelnými Wyvern a získejte nadvládu s ohromným množstvím létajících jednotek, poprvé ve hře Total War.Zcela nové taktické možnosti se představují při rozmístění vašich létajících jednotek v otevřeném boji a dechberoucích obléhání.

  Total War: Warhammer Savage Edition:
 • Základní hru Total War: Warhammer
 • Call of the Beastmen DLC
 • Chaos Warriors DLC  Jedná se o digitální verzi hry Total War: Warhammer (Savage Edition), kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

 • Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
  CZ titulkyEN dabingDE titulkyPL titulky

  Recenze na Total War: Warhammer (Savage Edition)[Steam]

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.