The Sims 4 CZ PC DVD

tento produkt si právě prohlíží 9 zákazníků
Cena s DPH
369 Kč
Cena bez DPH: 305 Kč
 
Kód produktu: 229589
Electronicnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letCZ titulky

The Sims 4 CZ [PC DVD]


The Sims 4 je dlouho očekávaný titul v simulátorech, ve kterém máte možnost hrát se životem jako nikdy předtím. Vytvářejte nové Simíky s inteligencí a emocemi, jejichž akcie jsou afektované jejich interakcemi a emocemi.

Užijte si zcela nové intuitivní a zábavné nástroje k vytváření Simíků. Přesto, že nástroje jsou výkonnější než dříve, svého Simíka vytvoříte bez problémů za malou chvilku. Promyšlený je i editor budov, díky kterému můžete stavět komplexnější stavby a jednoduše redesignovat i již zcela vytvořen dům. Nechcete některou místnost? Jednoduše ji chyťte a celou přesuňte!

Ovládejte mysl, tělo i srdce své Simíky díky dynamické, emocemi nabité hratelnosti, a přiveďte své příběhy k životu!


  • Noví Simíci - Vytvářejte a ovládejte nové inteligentní Simíky, kteří jsou autentičtější a emocionální bohatší.
  • Inteligence - Vaši Simíci se budou pohybovat přirozenější než kdykoli předtím, od plnění více úloh současně až po projevování jejich emocí během chození. Vyberte osobnosti vašich Simíků, jejich touhy a prozkoumejte hloubku jejich celoživotních cílů přes myšlenky, sociální schopnosti, kariéru a vzpomínky Vašich Simíků.
  • Emocionální hloubka - Poprvé Simíci cítí a vyjadřují emoce. Vaši Simíci mohou prožívat množství emocionálních stavů, které jsou ovlivněny i chováním ostatních Simíků, akcemi, událostmi, vzpomínkami, ale dokonce i jejich oblečením a objekty, které jim vyberete.
  • Nové kreativní nástroje - Vytvářejte Simíky a stavby komplexnější, intuitivnější a zábavnější než kdykoliv předtím! Máte volnost přizpůsobit si svého Simíka s neuvěřitelnou přesností. Nenáročně postavte dům svých snů díky novému stavebnímu módu zaměřenému přímo na místnosti.
  • Živé sousedství - Vyberte si z brilantního a rozličného sousedství pro své Simíky. Živé vizuální prvky přivádějí nejen celý domů, ale celé město k životu!
  • Bohaté odměny - Získávejte nové objekty, outfity a vlastnosti díky plnění událostí, objevování různých objektů a dosahováním úspěchů.
  • Sdílejte své kreace - Sdílejte domácnosti svých Simíků s přáteli a komunitou, nebo si stáhněte různé kreace ostatních pro zcela nový, svěží vzhled!

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ titulkyPL titulky

Recenze na The Sims 4 CZ

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.