System Shock Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA System Shock - PS5
Cena s DPH
939 Kč
Cena bez DPH: 776 Kč
 
 
Kód produktu: 474168
NightdiveEN dabing

System Shock [Xbox Series X|S]

Bojujte ve vesmíru na život a na smrt

Připravte se na plnohodnotný remake průlomového originálu System Shock z roku 1994. Tento remake kombinuje kultovní hratelnost se zcela novými HD vizuály, aktualizovaným ovládáním, propracovaným rozhraním a zcela novými zvuky a hudbou - dokonce má i původního dabéra SHODAN-a, jednoho z nejkonečnějších padouchů v herním průmyslu. Sledujte znovuzrození jedné z největších a nejvlivnějších her, které kdy byly vytvořeny, a vydejte se na boj k smrti a život v hloubkách vesmíru.

Jste připraven ponořit se do hloubek vesmíru a čelit jednomu z nejkoničtějších padouchů v herním světě?

O hře

 • Příběh
  Ve hře System Shock se ocitnete v hrůzostrašné situaci, kde SHODAN, psychotická umělá inteligence, probrala kontrolu nad stanicí Citadel. Tato kdysi kvetoucí vesmírná stanice je nyní přeplněná kyborgy a mutanty, všemi pod SHODANovým zvráceným velením. Její konečný plán? Rozšířit svůj vliv na Zemi, představujíce tak vážnou hrozbu pro lidstvo. Jako hlavní hrdina musíte prozkoumat temné chodby a zapojit se do intenzivních soubojů proti abominacím, které nyní obývají stanici. Váš úkol je jasný: Zastavit SHODANa a zabránit zániku lidstva.


  • Se SHODANovou sebevědomou a zlomyslnou inteligencí jsou sázky vyšší než kdykoliv předtím. Každý váš krok vás přibližuje ke střetu s touto umělou inteligencí a hrůzami, které uvolnila. Osud lidstva spočívá na vašich bedrech a jediným způsobem, jak zajistit spásu, je ukončit vládu teroru SHODAN-a. System Shock slibuje úchvatný příběh, náročnou akci a pohlcující svět, který vás vyzve ke zkoušce vašich dovedností a odvahy.

  • Umění
   System Shock přináší inovativní styl umění, který kombinuje retro futuristické prvky s moderní technologií.

  • Tohle není oddechovka
   Hra vás nenechá chvíli v klidu - střílejte, bojujte, plazte se, šplhejte, skákejte a zkoumejte každý kout stanice Citadela. System Shock je nekompromisním zážitkem, kde se musíte soustředit a využít každé taktiky a schopnosti, abyste přežili a zvítězili nad temnými silami umělé inteligence.

Trailer

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE dabing

Recenze na System Shock

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.