Super Mario Maker 2 Nintendo SWITCH

Cena s DPH
1 289 Kč
Cena bez DPH: 1 065 Kč
 
Kód produktu: 397593
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetřit 270 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 1 019 Kč

Super Mario Maker 2 [NSW]


Na Nintendo Switch přichází pokračování úspěšného Super Mario Makeru!
Hrajte téměř neomezené množství intenzivně kreativních Super Mario úrovní od hráčů z celého světa. Teď ale můžete přenést nepřátele a objekty do hry způsoby, o kterých se Vám doteď mohlo jen zdát. Co bylo v tradičních Mario hrách nemožné, je dnes neuvěřitelně zábavné, takže nechejte svou fantazi volně tvořit!


  • Hrajte téměř neomezený počet Mario úrovní vytvořených společností Nintendo a hráči z celého světa.
  • Tvorba úrovní je jednoduchá. Umístěte bloky, trubky, výtahy a nepřátele na mapu a zkuste si ji zahrát. Pokud něco nefunguje tak, jak by mělo, není nic jednoduššího, než se vrátit zpět do editačního režimu a vykonat nutné úpravy.
  • Porušte konvence tradiční Super Mario hratelnosti přidáním nepřátel, pastí a předmětů do nečekaných situací. Co takto dát Goombovi na hlavu Piranha Plant, postavit 10-patrovou Goomba věž, anebo přidat rostlině křídla?
  • Dotykové ovládání, okamžitá úprava a robustní online žebříček a vyhledávací systém umožňují hladký průběh vytváření, hraní a sdílení.
  • Transformujte se náhodně na různé postavy s novým předmětem Mystery Mushroom a rozšiřte si seznam možných postav dokončením režimu 100 Mario Challenge.
  • Nové překážky, nepřátelé, nápady a možnosti hraní díky přenosné konzoli!Recenze na Super Mario Maker 2

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.