Steelseries Qck XXL Faze Clan

Cena s DPH
1 159 Kč
Cena bez DPH: 958 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 474221
SteelSeries

Steelseries Qck XXL Faze Clan [63428]

Podložka pro pravé hráče

Série podložek pod myš SteelSeries QcK je vyrobena z vysoce kvalitního tkaného materiálu, který poskytuje přesné a konzistentní klouzání. Všechny podložky disponují speciálně konstruovanou neklouzavou spodní pryžovou stranou, která zabraňuje pohybu podložky, bez ohledu na jaký povrch umístíte podložku.
Podložky pod myš se liší rozměry a tloušťkou, ale ne v přesnosti, klouzání nebo kvalitě.

Nejpopulárnější e-sportovní značka na světě přichází s limitovanou edicí SteelSeries x FaZe Clan. Vyhrávají od roku 2010.
Nyní se k nim přidejte i vy.


O produktu

  • Kompletní pokrytí pracovní plochy
   Podložka pod myš QcK XXL poskytuje pokrytí klávesnice a myši o rozměru 900 x 400 mm, pro čisté a elegantní herní sestavení.

  • Neomezený sledovací prostor
   Maximalizujte své nastavení pomocí podložky pod myš, která umožní sledování všech vašich pohybů myši při vysoké a nízké hratelnosti DPI. Během nejintenzivnějších soubojů Vám už nikdy nedojde místo.

  • Dokonalá přesnost myši
   Hladký povrch testovaný špičkovým výrobcem senzorů myší optimalizuje přesnost sledování myši pro optické i laserové senzory.

  • Neklouzavá základna
   Odolná protiskluzová gumová základna je navržena tak, aby eliminovala nežádoucí pohyb a poskytovala pevnou platformu pro soutěžní hraní.

  • Fantastická E-sportovní pověst
   Za uplynulých 15 let si hvězdy E-sportu vybraly jako svou podložku pod myš právě SteelSeries QcK. Sportovci pomocí produktů SteelSeries vyhráli více prize money než s kteroukoli jinou značkou.

  • Odolné a omyvatelné
   Povrch látky QcK je odolný a snadno omyvatelný, protože právě čistý povrch může znamenat rozdíl mezi výhrou nebo prohrou.

Technická specifikace

Materiál tkanina
Základní materiál silikonová guma
Rozměry 900 x 400 x 2 mm
Velikost XXL
Klouzavost hladká
Kompatibilita všechny snímací technologie


Recenze na Steelseries Qck XXL Faze Clan

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.