Star Wars: Squadrons[Origin]

Digitální distribuce
Cena s DPH
1 029 Kč
Cena bez DPH: 850 Kč
 
Kód produktu: 412688
ElectronicEN dabing

Star Wars: Squadrons[Origin] [PC digital]


Ovládněte umění leteckých soubojů v autentické hře Star Wars: Squadrons. Připravte se na adrenalinové souboje více hráčů z pohledu první osoby po boku vaší letky. Piloti, kteří narukují, sednou do kokpitů stíhaček Nové republiky a Impéria a zapojí se do strategických vesmírných bitev 5 proti 5. Upravte si stíhačku a přizpůsobte složení vaší letky pro nejrůznější herní styly a rozdrťte vaše protivníky. Piloti triumfují jako tým a plní taktické úkoly na známých i dosud neviděných bojištích, včetně plynového obra Yavin Prime a roztříštěného Galitanu.


Sedněte si do stiháček jako X-wing a TIE Fighter. Upravte si výzbroj a vzhledové doplňky, a zatímco budete v kokpitu se kochat okolím, podle potřeby převádějte energii mezi zbraněmi, štíty a motory. Kromě toho budou mít hráči možnost zahrát si celou hru ve virtuální realitě na PSVR a PC!


Zjistěte, co znamená být pilotem, ve strhujícím příběhu pro jednoho hráče ze světa Star Wars, který se odehrává po událostech z filmu Return of the Jedi. Do boje o osud galaxie, na který se budete dívat střídavě z různých perspektiv, vysílají obě frakce kultovních i nových vůdců. Nova republika bojuje za svobodu. Impérium vyžaduje pořádek. Připojte se a zaslužte se o výkvět galaxie.


  • Utkejte se v intenzivních soubojích 5 proti 5 v režimu více hráčů.
  • Sedněte si do kokpitů různých tříd stíhaček z výzbroje Nové republiky a Impéria, včetně obratného A-Wingu a devastujícího TIE bombardéru.
  • Využijte řídící panely ve váš prospěch a naplno si vychutnejte intenzitu boje z pohledu první osoby.
  • Díky možnosti zahrát si celý Star Wars: Squadrons ve VR, sedněte si za sedadlo pilot a nechte se vtáhnout do hry.
  • Stoupejte po žebříčku a za jasně daný postup si odemkněte nové komponenty jako zbraně, trupy, motory, štíty a kosmické předměty, které se postarají o neustále svěží hratelnost.    Jedná se o digitální verzi hry Star Wars: Squadrons, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE titulkyPL titulky

Recenze na Star Wars: Squadrons[Origin]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.