Star Wars: Jedi Survivor [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Cena s DPH
1 129 Kč
Osobitný režim 0% DPH
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 461315
Electronic

Star Wars: Jedi Survivor [PS5] - BAZAR (použité zboží)

 • hra je z výkupu a je 100% funkční a odzkoušená
 • obal bez poškození, médium bez škrábanců
 • smluvní záruka 12 měsíců

Popis nového produktu:

 

Bonus pro všechny předobjednávky

Předobjednejte si hru Star Wars Jedi: Survivor a získejte následující herní obsah:
 • Doplňkový předmět Hermit
 • Sada se světelným mečem Hermit
 • Sada s Blasterem Combustion

O hře

Příběh Cala Kestise pokračuje ve Star Wars Jedi: Survivor, akční dobrodružné hře od Respawn Entertainment, vyvinuté ve spolupráci s Lucasfilm Games.

Tento příběhově poháněný titul pro jednoho hráče začíná pět let po událostech Star Wars Jedi: Fallen Order a sleduje Calův stále zoufalejší boj, zatímco galaxie klesá dále do temnoty. Cal, vytištěný Impériem na okraje galaxie, se ocitne obklopen novými a známými hrozbami. Jako jeden z posledních žijících rytířů Jedi je Cal přinucen postavit se v nejtemnějších časech galaxie – ale jak daleko je ochoten zajít, aby ochránil sebe, svou posádku a dědictví řádu Jedi?

Klíčové vlastnosti

 • Pokračujte v Calově cestě
  Cal už není padawanem, ale přišel si na své a vyrostl v mocného rytíře Jedi. Když si s sebou nese vzpomínky a očekávání řádu Jedi, jeho křížová výprava proti Impérii se stala ještě nebezpečnější. Temné časy se blíží - s novými a známými nepřáteli, kteří ho obklopují, se Cal bude muset rozhodnout, jak daleko je ochoten zajít, aby zachránil své nejbližší.
 • Objevte nové možnosti boje
  Filmový bojový systém se vrací s dalšími schopnostmi síly a novými styly boje se světelnými meči. Kreativně využijte všech těchto schopností a zbraně, abyste se strategicky postavili rozšířenému množství nepřátel, zhodnotili silné a slabé stránky a zároveň chytře využili svého tréninku k překonání svých protivníků a vyřešení záhad, které vám stojí v cestě.

 • Prozkoumejte nezkrotnou galaxii
  Objevte nové planety a známé hranice v galaxii Star Wars, z nichž každá má jedinečné biomy, výzvy a nepřátele. Osvojte si nové dovednosti, vybavení a schopnosti, které rozšíří způsoby, jakými budete zkoumat, bojovat a toulat se. Díky větším oblastem k prozkoumání a dalším objevům mimo vyšlapané cesty najdou hráči, kteří dobrodružství za horizontem, skryté odměny.

Trailer


Recenze na Star Wars: Jedi Survivor [PS5] - BAZAR (použité zboží)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.