Star Wars Jedi: Fallen Order Typ konzole:

+ Dárek:Star Wars: Squadrons plagát v ceně 129,- Kč, Star Wars: Squadrons nálepky v ceně 129,- Kč
DOSTUPNÉ TAKÉ NA Star Wars Jedi: Fallen Order - PS4Star Wars Jedi: Fallen Order - PS5Star Wars Jedi: Fallen Order - XBOX ONE
Cena s DPH
909 Kč
Cena bez DPH: 751 Kč
 
Kód produktu: 397148
Electronicnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 15 letanglická verze
TUTO HRU MÁME K DISPOZICI AJ VE FORMĚ CD KLÍČE,
a proto se můžete začít hrát už o 10 minut po úhradě objednávky!
STAČÍ SI V MOŽNOSTECH PLATBY ZVOLIT "OKAMŽITÉ DORUČENÍ CD-KLÍČE"
 • Okamžité doručení CD klíče je služba fungující 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
 • CD klíč obdržíte SMS zprávou nejpozději do 10 minut od korektního provedení úhrady.
 • CD klíč obdržíte SMS zprávou nejpozději do 10 minut od korektního provedení úhrady.
 • DVD obal, instalační média a původní manuál si můžete nechat doslat Slovensku poštou.

Star Wars Jedi: Fallen Order [PC DVD]

Dárek - Star Wars: Squadrons plagát v ceně 129,- Kč
Dárek k produktu
Zobraziť celý popis Dáreka
Dárek - Star Wars: Squadrons nálepky v ceně 129,- Kč
Dárek k produktu
Zobraziť celý popis Dáreka

Epické dobrodružství ze světa Star Wars přichází. Jde o akční dobrodružný titul z pohledu třetí osoby. V této příběhové, single player hře se převtělíte do postavy mladého padawana, který jen těsně unikl rozkazu 66 po událostech ve filmu Star Wars Episode 3: Pomsta Sithů. Na cestě k obnovení řádu Jedi musíte dokončit svůj trénink, ovládnout nové síly a zvládnout umění světelného meče. Vedle tom všem Vás nesmí odhalit impérium a jeho smrtící inkvizitoři.

Souboje se světelným mečem vypadají přesně tak jako v Star Wars filmech. K nepřátelům musíte přistupovat strategicky, odhadnout jejich slabé stránky a využít Váš trénink Jedi.

Fanoušci Star Wars poznají kultovní místa, zbraně a postavy z filmové série. Potkáte však i nové postavy, stvoření, droidů, ale i místa které jste ve filmech neměli šanci vidět. To vše v galaxii ovládané impériem, kde musíte bojovat o přežití a zároveň zkoumat tajemství zaniklé civilizace, které Vám mohou pomoci obnovit rád Jedi.

 • Filmový, pohlcující boj. Tento systém je intuitivní, ale vyžaduje i praxi a trénink, abyste si zcela osvojili své nuance a získali nové schopnosti.
 • Nový příběh. Jako bývalý padawan na útěku z Impéria, musíte dokončit svůj trénink předtím, než bude odhalen Váš plán na oživení řádu Jedi. S pomocí bývalého rytíře Jedi, bezradného pilota a nebojácného droida musíte uniknout Impériu v dobrodružství založeném na příběhu.
 • Starověké lesy, skalnaté planety a strašidelné džungle jsou jen některé prostředí, které budete v této hře zkoumat. Bude jen Vaší volbou kde se vyberete. Postupně jak budete odemykat své schopnosti a sílu, otevřou se Vám nové cesty na mapě. • Související produkty (1)


  Recenze na Star Wars Jedi: Fallen Order

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.