Splatoon 3 Nintendo SWITCH

+ Dárek:Nálepky Splatoon 3 v ceně 119,- Kč, Kľúčenka Splatoon 3 Blue Octopus v ceně 119,- Kč
Cena s DPH
1 329 Kč
Cena bez DPH: 1 098 Kč
 
Kód produktu: 438827
NintendoEN dabing

Splatoon 3 [NSW]

Vstupte do Splatlands, sluncem spálené pouště obývané bitvami zocelenými Inklingy a Octolingy. Splatsville, město chaosu, je adrenalinovým srdcem této prašné pustiny. I přes zdevastované prostředí se zde odehrávají zuřivé souboje a tak se můžete těšit na nové arény a předměty, stejně jako nové pohyby a zbraně.

Hra

Připojte se k agentovi 3 v boji proti špatné oktarijské armádě v příběhovém režimu. Objevte tajemství Alterny, Fuzzy Ooze a jak se pojí s tématem režimu "Return of the Mammalians."
Nové dynamické pohyby pomohou hráčům odrážet útoky a držet se více při zemi, při stříkání inkoustu přijde vhod i nová zbraň inspirovaná lukem. Více informací bude odhaleno postupně.
    • Zcela nový titul ze série Splatoon
    • Objevujte Splatlands, sluncem spálený region
    • Zkoušejte nové styly pro Inklinky a Octolingy
    • Bitvy Turf Wars* (online), ve kterých se utkají čtyři hráči na každé straně, jsou zpět společně s novými mapami, pohyby a zbraněmi.

* Pro online hraní je vyžadováno internetové připojení. Pro využití online služeb je nutné vytvořit Nintendo Account a přijmout příslušné podmínky. Nintendo Account Privacy Policy se uplatňuje. Některé online služby nemusí být dostupné ve všech zemích. Online hraní vyžaduje placené online členství.

Trailer

Související produkty (1)


Recenze na Splatoon 3

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.