Spellforce 3: Reforced Typ konzole:

Cena s DPH
589 Kč
Cena bez DPH: 487 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 434863
THQEN dabing
 
Chceš ušetřit 100 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako bazár za 489 Kč

Spellforce 3: Reforced [PS4]


SpellForce III Reforced je jedinečná kombinace epického příběhu RPG s dostupnými prvky strategie v reálném čase, která má za cíl nabídnout strhující konzolový zážitek fanouškům i nováčkům.

Píše se rok 518. Koruna rozdrtila povstání odpadlých mágů, které vešlo do dějin jako magické války. Bylo to však Pyrrhovo vítězství: regiony zmítá anarchie, uprchlíci se toulají po celé zemi a hledají přístřeší a objevil se záhadný smrtící mor „Bloodburn“, který se velmi rychle šíří.

Vlastnosti: 

    • Inovativní mix: Jedinečná, a přesto přirozená kombinace RTS a RPG.

 

  • Upravená hra na konzole: Intuitivní integrace ovladače a na míru šité rozhraní, abyste mohli hladce ovládat mix strategie a RPX s komplexními mechanismy.

 

 

  • Vytvářejte a upravujte: Vytvořte si vlastního hrdinu a vyberte si mezi různými stromy schopností.

 

 

  • Budujte a bojujte: Dejte dohromady vlastní armádu a bojujte v epických masových bitvách.

 

 

  • Epický příběh: Ponořte se do bohatého světa. Odhalte tajemství stojící za aktuální situací v Nortanderu. Prozkoumejte Eo, komplexní svět plný zajímavých postav a srdceryvných příběhů.

 

 

  • Udělejte si nové přátele - Dejte dohromady družinu rozmanitých společníků, kteří budou nejen doplňovat vaše schopnosti zajímavým způsobem, ale také budou mít vliv na příběh. Spravujte jejich schopnosti a vybavení a zajistěte si vítězství na bojišti.

 

 

  • Vyberte si stranu: Rozšiřte řady jedné ze tří frakcí a velte jí - elfové, orkové a lidé. Připravte své jednotky a vybojujte bitvu všech bitev. Hrajte strategicky a využívejte ve svůj prospěch terén, formace jednotek, viditelnost, průzkum atd.

 

 

  • Prožijte epický příběh: Užijte si více než 30hodinovou kampaň s kompletním dabingem sami nebo s přáteli v kooperativním režimu kampaně. Čelte protivníkům všech schopností v online bitvách.

 

 

Recenze na Spellforce 3: Reforced

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.