Sony DualShock 4 Wireless Controller, white[CUH-ZCT1E-JB]-BAZAR (použité zboží)

1 249 Kč
1 209 Kč
Osobitní režim 0% DPH
 
Kód produktu: 263335
SONY

Sony DualShock 4 Wireless Controller, white[CUH-ZCT1E-JB]-BAZAR (použité zboží)

 • ovladač je z výkupu a je 100 % funkení a odzkoušená
 • v super stavu minimálně známky používání
 • smluvní záruka 6 měsíců

Popis nového produktu:

Zažijte evoluci v ovládání her na konzole PlayStation 4 s ovladačem Sony DualShock 4 Wireless Controller .

Obnovený herní ovladač DualShock 4 nabízí zcela novou dotykovou plochu, která přidává nový element do světa her, tlačítko Share, díky kterému můžete své herní zážitky sdílet s přáteli a to vše spolu s ergonomičtějším designem, díky kterému ho už nebudete chtít pustit z ruky. Unikátní a šikovné malé tlačítko Share, které umožňuje zachytit a sdílet Váš herní zážitek s přáteli, rodinou a dalšími hráči, Vám také umožňuje nahrávat a sdílet v reálném čase s využitím streamovacích služeb.

Nový ovladač DualShock 4 také obsahuje vylepšený SIXAXIS senzor, stejně jako svítící plochu s LED podsvícením, která svítí podle toho, co se na obrazovce děje. Svetiaca plocha také dokáže zobrazit rozhodující herní informace, jako zranění, zkušenosti a další. Ovladač také obsahuje jack konektor, který umožňuje komunikovat, poslouchat a chatovat s ostatními hráči.

 • Nechte detaily vyniknout. Užijte si hi-fi zvukové efekty díky ovladači Sony DualShock 4 Wireless Controller a komunikujte s přáteli online pomocí připojeného headsetu.
 • Nyní nejenže uvidíte vše v ještě většími detaily, ale díky intenzivním vibračním motorem to i ucítíte.
 • Ovládejte hru s ještě větším pohodlím díky novému designu, zatímco vylepšené analogové páčky a tlačítka přinášejí větší přesnost.

 • Související produkty (1)


  Recenze na Sony DualShock 4 Wireless Controller, white[CUH-ZCT1E-JB]-BAZAR (použité zboží)

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.