Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, green camouflage-BAZAR (použité zboží, smluvní záruka 12 měsíců)

1 249 Kč
1 209 Kč
Osobitní režim 0% DPH
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 370244
SONY

Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, green camouflage-BAZAR (použité zboží, smluvní záruka 12 měsíců)

  • ovladač je nový z výkupu
  • nový ovladač v původním balení-neodbalený, vykoupený od zákazníka
  • záruka 24 měsíců

Popis nového produktu:


Revoluce hraní ve Vašich rukou
Obsadíte nové generace hraní s bezdrátovým ovladačem Dualshock 4, který přichází s novým designem kladoucím preciznost hraní do Vašich rukou.

Doposud nejlepší design
Zachyťte a podělte se o vaše nejlepší herní momenty díky tlačítku"Share". Sdílejte videa z hraní a obrázky z her přímo na Váš PS4 systém, nebo živě vysílejte hraní, toto vše bez přerušování započaté hry. Zadní tlačítka a analogové páčky mají při nové verzi ovladače dodávají pocit větší odolnosti a pevnosti.

Získejte ještě větší kontrolu díky vestavěnému dotykovému displeji, který nyní zobrazuje unikátní světelnou odezvu, což přidává hraji extra dimenzi. Světelný pásek se rozsvěcuje různými barvami podle jednotlivých akcí, které budete v hrách provádět.

Ovladač má vestavěný citlivý akcelometr a gyroskop, které budou zaznamenávat pohyby, naklánění a otáčení Vašeho bezdrátového ovladače Dualshock 4. ovladač si budete moci nabít díky jakémukoli USB portu a přenášet data přes USB kabel.

Ovladač má vestavěný reproduktor, který Vaše hry přivede k životu a uslyšíte všechny detaily a zvukové efekty vycházet přímo z ovladače. Ovladač má vestavěný 3.5 mm jack na sluchátka abyste si tyto zvuky mohly vychutnat a nerušit okolí.

 

Recenze na Sony DualShock 4 Wireless Controller v2, green camouflage-BAZAR (použité zboží, smluvní záruka 12 měsíců)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.