Sony DualSense Wireless Controller, Marvel’s Spider-Man 2 (Limited Edition)

Cena s DPH
2 019 Kč
Cena bez DPH: 1 669 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 464517
SONY

Sony DualSense Wireless Controller, Marvel’s Spider-Man 2 (Limited Edition)

 

Revoluce hraní ve Vašich rukou!

Získejte bezdrátový ovladač Dual Sense - Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition s designem převzetí symbiontem inspirovaným hrou. Objevte hlubší a intenzivnější herní zážitek, který oživí akci přímo ve vašich rukou. Bezdrátový ovladač DualSense nabízí jedinečnou funkci vibrační zpětné vazby, dynamické adaptivní spouště a vestavěný mikrofon, to vše ukryto v ikonickém designu.

Ovladač představuje nové možnosti funkce vibrování, kde starou technologii rumble nahrazuje haptická odezva, díky které mohou hráči cítit při hraní širší škálu odezvy pro ještě lepší ponoření se do herního světa.
Další úpravou prošla tlačítka R2 a L2, která společnost nově nazývá adaptivní tlačítka. Vývojáři mohou v nových titulech nastavit odpor jednotlivých tlačítek, což přináší různé možnosti využití při úkonech jako jsou např. natahování luku, střelba z různých zbraní či jízda po měnícím se terénu.
SONY samozřejmě poslouchá své hráče a ovladač DualSense přechází na nabíjení přes USB-C!

Tempest 3D AudioTech

Konzole Sony PlayStation 5 společně s bezdrátovým ovladačem DualSense nabízejí hráčům nový pocit ponoření do hry.
Ovladač DualSense také nabízí vestavěný mikrofon pro snadnou komunikaci při hraní bez používání sluchátek!

Dosud nejlepší design

Zachyťte a podělte se o Vaše nejlepší herní momenty díky tlačítku "Create". Tlačítko nabízí nové způsoby tvoření obsahu a sdílení s přáteli.
Získejte ještě větší kontrolu díky vestavěnému dotykovému displeji, který nyní zobrazuje unikátní světelnou odezvu, což přidává hrám extra dimenzi. Světelný pásek se rozsvěcuje různými barvami podle akcí, které budete ve hrách provádět.
Ovladač má vestavěný citlivý akcelometr a gyroskop, které budou zaznamenávat pohyby, naklánění a otáčení Vašeho bezdrátového ovladače DualSense. Ovladač si budete moci nabít díky jakémukoli USB portu a přenášet data přes USB kabel.

Obsah prodejního balení:

  • Limitovaná edice bezdrátového ovladače DualSense
  • Dokumentace

Produktové video

Recenze na Sony DualSense Wireless Controller, Marvel’s Spider-Man 2 (Limited Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.