Sonic Colours: Ultimate Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Sonic Colours: Ultimate - XBOX ONESonic Colours: Ultimate - NSW
Cena s DPH
669 Kč
Cena bez DPH: 553 Kč
 
Kód produktu: 455642
SEGAEN dabing

Sonic Colours: Ultimate [PS4]


 

Připojte se k Sonicovi v nejrychlejším dobrodružství vašeho života!

Příběh

Špatný Dr. Ivo „Eggman“ Robotnik vybudoval obří mezihvězdný zábavní park, plný neuvěřitelných barevných atrakcí. To by samo o sobě nebylo nic až tak hrozného, kdyby ale zábavné horské dráhy nepoháněl pomocí sil zotročené mimozemské rasy zvané Wisps. Využijte schopnosti běhu rychlostí blesku, osvoboďte Wisps a poznejte tajemství jejich úžasných schopností. Celkem na vaše rychlé nohy čeká šest jedinečných barevných světů plných nepřátel a překážek, které musíte na své cestě za splněním nelehkého, ale důležitého úkolu překonat.

Sonic nikdy nevypadal tak skvěle Sonic Colours: Ultimate odkazuje na původní hru Sonic Colours vydanou již v roce 2010. Přichází s vylepšeným vizuálním zpracováním, novým herním režimem a mírně propracovanou hratelností, která zaujme veterány série i nově příchozí hráče.

Klíčové vlastnosti:

  • Nová a přepracovaná verze hry Sonic Colours
  • Vylepšené grafické zpracování a nové prvky hratelnosti
  • 6 unikátních barevných světů
  • Zcela nový režim Rival Rush
  • Podpora rozlišení 900p při 30 fps
  • Získávejte nové schopnosti pomocí Wisps a poražte své nepřátele využitím mocné mimozemské síly
  • Lokální kooperativní multiplayer pro až 2 hráče

Využijte rychlosti Sonicového blesku k osvobození Wispsů a poznejte tajemství jejich úžasných sil při zkoumání šesti jedinečných barevných světů, z nichž každý je plný nebezpečných nepřátel a překážek, které musíte překonat.
Nyní s ohromujícími upscalovanými vizuály, dalšími funkcemi, novým herním režimem a vylepšenou hratelností – je to zážitek Ultimate Sonic Colors. Sonic bude testován na této vzrušující cestě za osvobozením Wispsů – ale s jejich pomocí a s vaší je to test, který absolvuje s létajícími barvami!

Nikdy nekončící akce v sonických rychlostech

Kopnete s ježkem do vrtule a užijte si adrenalinem napumpovanou akci, která se bude odehrávat v zábavných, ale obtížných světech plných smrtících překážek. Načasujte perfektně své útoky, nabijte si schopnost zrychlení a proběhněte úrovně rychlostí, která z ježka Sonica udělá pro nepřátele jen modrou šmouhu.

Prozkoumejte úchvatný mezihvězdný park

Vydejte se na dobrodružství, které vás zavede do atmosférických světů, které se navíc od sebe budou v mnohém lišit. Vydejte se tryskem na horu plnou sladkostí, nebo do akvária, kde se to mořským životem jen hemží – to vše a mnohem více je součástí tajemného vesmírného parku, který jen čeká na to, až odhalíte všechna jeho zákoutí.

Nový a lepší, než kdykoli předtím

Původní zážitek, propracovaný pro novou generaci. Sonic Colours: Ultimate je oproti původní hře mnohem barevnější – s vylepšeným vizuálním zpracováním a rozlišením až 4K při 60 fps (na konzolích PlayStation 4 a Xbox One | Series). Nová verze se navíc může pochlubit propracovaným a citlivějším ovládáním a spoustou novinek v hratelnosti, které se budou líbit jak veteránům série, tak i novým hráčům.

Získejte nové schopnosti a poražte konkurenci

Přetransformovávejte Sonica získáváním tajuplných mimozemských sil rasy Wisps. Porážejte nepřátele, objevujte tajemství mezihvězdného parku a bavte se. V zábavě vám pomůže také schopnost procházet pevnými překážkami, což vám umožní najít skrytá tajemství i alternativní cesty úrovněmi. A pokud máte rádi výzvy, pokuste se porazit Metal Sonica v režimu Rival Rush a odemknout různé odměny.

Trailer


Recenze na Sonic Colours: Ultimate

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.