SodaStream One Touch, bílý

Cena s DPH
2 290 Kč
Cena bez DPH: 1 893 Kč
 
Kód produktu: 440031
SodaStream
 
Chceš ušetřit 371 Kč ? Tento produkt prodáváme také jako rozbalený za 1 919 Kč

SodaStream One Touch, bílý [SSM1079]


Výrobník domácí perlivé vody SODASTREAM Spirit One Touch vytvoří váš oblíbený perlivý drink či sodu během okamžiku. Láhev na sodu tvoří pevný plast. Do výrobníku láhev uchytíte zacvaknutím. Perlivost pak lze řídit tlačítky s předvolbou. Tento typ je nutno mít připojen k elektrické síti. K výrobníku sody také dostanete 1 láhev. Balení obsahuje také bombičku s CO2, takže můžete s výrobou nápoje začít ihned.

sodastream-black

O Produktu

 • SodaStream SPIRIT
  Dodržování pitného režimu je jeden ze základních bodů zdravého životního stylu. Naše tělo je z většinové části tvořeno vodou, která nám dodává energii, posiluje pokožku i imunitu. Ne každému ale chutná voda z kohoutku. Udělejte si z ní minerálku využitím výrobníku perlivé vody od SodaStream. Exkluzivní výrobník sody pro všechny nadšence Sodastream, prémiový přístroj Sodastream SPIRIT ONE TOUCH je díky nadčasovému designu a funkčnosti zaručeně správnou volbou i pro náročnější uživatele. Výrobník domácí perlivé vody se třemi nastavitelnými režimy perlivosti. SodaStream Spirit One Touch vyrobí jemně perlivou, střední nebo silně perlivou vodu, pro jejíž výrobu vám stačí zmáčknout jediné tlačítko.
 • Perlivá voda jediným dotykem
  Tři nenápadná, modře podsvícená tlačítka se symbolem jedné, dvou nebo tří kapek odlišují Spirit One Touch od ostatních přístrojů této modelové řady. Zmiňovaná tlačítka skrývají 3 přednastavené hodnoty intenzity perlivosti vody od jemně až po extra perlivou. Stiskni jedno z nich a sleduj, jak se chytrá elektronika uvnitř přístroje postará o přípravu perlivé vody a ukončí ji v momentě, kdy voda dosáhne zvolené intenzity perlivosti.
 • V jednoduchosti je krása
  Obsluha tohoto přístroje je více, než jednoduchá a navíc ani v tomto případě nechybí vylepšený systém uchycení láhve zacvaknutím, namísto šroubování. Jednoduché, automatické, elegantní a uživatelsky maximální komfortní řešení výroby perlivé vody v pohodlí domova, namísto otravného vláčení těžkých plastových lahví.
 • Praktické balení
  V balení naleznete kromě přístroje i bombičku s potravinářským oxidem uhličitým, se kterou vytvoříte až 80 litrů tekutiny bez nutnosti výměny.
 • Bublinky podle chuti
  Regulujte si množství bublinek ve vodě podle vlastních preferencí. Čím déle budete držet tlačítko stisknuté, tím více bublinek bude nápoj obsahovat.
 • Automatické uchycení láhve
  Zapomeňte na zdržování se šroubováním. Láhev do zařízení stačí jen nacvaknout.
 • Ještě lepší konstrukce
  Pečlivě vytvořený design skvěle zapadne do každé domácnosti. SodaStream SPIRIT ovšem nebudete obdivovat jen kvůli vzhledu, ale především pro jeho tichý a rychlý chod.
 • Bez námahy
  Zapomeňte na bolavá záda a nekonečné tahání těžkých lahví. Minerálku si vytvoříte přímo z kohoutkové vody v pohodlí domova!
 • Bez odpadu
  Také se vám sáček na plasty každou chvíli zaplní kvůli velkému množství vypitých balených vod? S tím je teď konec. Nápoj si připravíte do omyvatelné láhve, kterou budete moci používat pořád dokola.

Obsah prodejního balení

 • přístroj SPIRIT One Touch SodaStream
 • 1x bombička s potravinářským CO2 plynem pro přípravu 60-80 l perlivé vody
 • 1x opakovaně použitelná láhev s nerezovým dnem a uzávěrem
 • 1x síťový adaptér (s různými koncovkami)
 • dokumentace

Produktové videoRecenze na SodaStream One Touch, bílý

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.