SnowRunner[Epic Store]

Digitální distribuce
Cena s DPH
689 Kč
Cena bez DPH: 569 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 411945
FocusEN dabing

SnowRunner[Epic Store] [PC digital]


Ultimátní off-road zážitek se vrací ve SnowRunner, hře od týmu, co udělala MudRunner na konzole a PC. Pokračování vkládá hráče zpět do sedadla, vyzývá je k řízení neuvěřitelných vozů do každého terénu, díky nimž projdou extrémní prostředí pouze s mapou a kompasem jako jediný způsob jejich orientace v terénu.


Vaše jezdecké dovednosti jsou zapotřebí! Vytvořte a expandujte váš transportní podnik tím, že se spojíte s novými odvětvími a vytvoříte si vlastní dodávací síť. Poskytujte zboží a služby vašim klientům od zamrzlých hloubek Siberie po skalnaté vrchy Michiganu.


Na pomoc pro váš úkol můžete využít široké množství enormních a upravitelných vozidel včetně některých z nejkonečnějších náklaďáků od výrobců jako Pacific, Navistar a jiné. Upravte si vaše tahače abyste úspěšně překonali zablácený terén, prudké řeky a jiné překážky, které realisticky reagují na váhu a pohyb vašeho vozu, to vše díky novému hernímu enginu fyziky. Odhalte nové, neprobádané terény v extrémních podmínkách, každý s jejich unikátními výzvami a objevte tu nejoptimálnější trasu pro váš vybraný vůz abyste bezpečně dopravili váš náklad.


Splňte a odemkněte různé typy kontraktů, získejte další vozidla, dostaňte se k novým vylepšovacím možnostem a připojte se až ke 3 dalším hráčům v kooperačním režimu abyste pomohli vašim kamarádům a kolegům!


  • Ultimátní off-road zážitek, expandovaný, vylepšený, obohacený.
  • Expandujte váš transportní podnik a jezděte na velkém množství enormních, upravitelných vozidel.
  • Probádejte obrovská, neprozkoumaná prostředí poháněná novým herním enginem fyziky.
  • Splňte nebezpečné mise ve více než 15 nových sandbox mapách, až 4x větší než mapy z MudRunneru!
  • Zdolejte nové extrémní terény, každý s jejich vlastními výzvami a najděte rychlejší cesty abyste mohli doručit zboží bezpečně až do cíle.
  • Upravte vzhled a výkon vašeho tahače, kompletně s plně vyrenderovaným interiérem.
  • Hrajte sólo nebo v multiplayer kooperaci s až 3 dalšími hráči.

    Jedná se o digitální verzi hry SnowRunner , kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE dabingPL titulky

Recenze na SnowRunner[Epic Store]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.