The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone CZ Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone CZ - PS4The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone CZ - PS5The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone CZ - Xbox Series X|S
1 209 Kč
1 079 Kč
Cena bez DPH: 892 Kč
 
Kód produktu: 463983
MicroidsCZ titulky

The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone CZ [NSW]

 

O hře

Se svým elitním týmem as pomocí Kutilova nového vynálezu zachraňte šmoulou vesnici před zhoubným vlivem zeleného kamene!
Kutil přišel s dalším revolučním vynálezem! K jeho plnému zprovoznění mu ale chybí ještě jedna klíčová součást - tajemný zelený kámen, toho času spočívající v chamtivých rukou čaroděje Gargamela. Kutil proto nelení a vydává se na nebezpečnou výpravu do Gargamelova hradu s cílem zmocnit se v jeho laboratoři pověstného kamene. Jediná osudová chyba ale způsobí, že se kámen roztříští a jeho části se roztrousí po celém Šmoulském kraji. Ba co horší – kromě toho, že při tom kámen zamoří les svou neuvěřitelnou schopností kopírovat a rozkládat hmotu, unikne z něj na svobodu i ďábelský Stolas usilující o nastolení vlády teroru!
Nový elitní tým složený ze čtyř šmoulí tak musí vyrazit na dobrodružnou cestu ve snaze najít všechny části zeleného kamene a znovu je spojit dříve, než kámen zničí celý svět ve víru chaosu. Plně vybavení všem potřebným se šmoulové mohou spolehnout nejen na Kutilův nový vynález, ale také na pomoc nečekaného spojence… Gargamela!

Klíčové vlastnosti

  • Poznejte nový elitní tým slavných šmoulků – Kutila, Koumáka, Truhlíka a Plevel.

  • Přístupná a intuitivní hratelnost, která potěší jak příznivce šmoulí, tak i fanoušky trojrozměrných plošinovek.

  • Užijte si dynamickou hratelnost plnou zkoumání, skákání po plošinkách a ještě intenzivnějších soubojů s využitím Kutilova nového vynálezu!

  • Poprvé ve videohře spolupracujte s Gargamelem! S pomocí jeho teleportů cestujte Šmoula krajem a objevte tři nové, dosud neprozkoumané oblasti.

  • Sbírejte rozličné suroviny, abyste mohli průběžně vylepšovat Kutilův nový vynález!

  • Vydejte se za dobrodružstvím sami, s přáteli nebo s rodinou v kooperativním režimu.

  • Prožijte nový příběh plně respektující stávající šmoulův svět, zasazený do nádherných, s láskou vytvořených herních prostředí.

Trailer

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ titulkyEN dabing

Recenze na The Smurfs 2: The Prisoner of the Green Stone CZ

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.