Skull Island: Rise of Kong Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Skull Island: Rise of Kong - PS4Skull Island: Rise of Kong - NSW
909 Kč
889 Kč
Cena bez DPH: 735 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 465227
GameMillEN dabing

Skull Island: Rise of Kong [PS5]

 

O hře

Nechte naplno projevit Kongovu zuřivost a staňte se králem Ostrova lebek.
Vyražte na akční dobrodružnou výpravu z pohledu třetí osoby napříč tajuplným ostrovem a pomstěte smrt svých rodičů, kteří padli za oběť největšímu ze zdejších predátorů – královny smrtiběžců zvané gaw. Podrobte si zástupy prapůvodních bestií, přemozte přisluhovače svého úhlavního nepřítele a získejte titul právoplatného krále Ostrova lebek. Proklesněte si cestu exotickým prostředím ostrova s jeho močály, vodopády, džunglí nebo jeskyněmi plnými skullitu, dávajícího zdejší flóře a fauně její sílu, a odhalte bohatou mytologii ostrova i všechna jeho pečlivě střežená tajemství.

Klíčové vlastnosti

  • Ujměte se osiřelého Konga a sledujte, jak se postupně mění z mladého megaprimáta na dospělého krále Ostrova lebek.

  • Dejte v boji volný průchod Kongovy zuřivosti, s pomocí ničivých komb si podrobte divoké přisluhovače gaw a taktickým využíváním režimu zuřivosti zvyšujte dopad svých útoků na obrovitánské obyvatele zdejšího podzemí.

  • Obraťte nepřátele na útěk Kongovým řevem nahánějícím mráz po zádech a uštědřete jim poslední ránu z milosti s využitím jedinečných zakončovacích úderů.

  • Odhalujte mytologii Ostrova lebek nacházením sběratelských předmětů, odemykejte záhadné oblasti ostrova a zjistěte více o minulosti jeho domorodých obyvatel, zdejší exotické flóře a fauně i bohaté historii Kongova druhu.

  • Povzneste Konga do nových výšin během speciálních událostí a jedinečných soubojů s bossy a odemkněte jeho plný bojový potenciál.

  • Skáčte a šplhejte po skalách, popínavých rostlinách, močálech, exotických plážích, skrytých jeskyních a dalším rozmanitém terénu této ostrovní džungle na cestě za pomstěním smrti svých rodičů.

Trailer


Recenze na Skull Island: Rise of Kong

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.