Bus Simulator 2016 (Gold Edition) [Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
179 Kč
Cena bez DPH: 148 Kč
 
 
Kód produktu: 435389
AstragonCZ titulky
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Bus Simulator 2016 (Gold Edition) [Steam] [PC digital]


S každodenním bojem proti času se staňte řidičem autobusu.

V Bus Simulator 16 na vás čeká obrovský, volně přístupný svět. Přepravte své cestující na místo určení v pěti autentických městských částech, bezpečně a včas. Řiďte dvoudveřové, třídveřové nebo věrné kloubové autobusy příměstskou dopravou ve špičce, dávejte si pozor na zásahová vozidla a obcházejte stavby. Ujistěte se, že jste si vždy vědomi svého okolí, jinak se dostanete do problémů kvůli nehodám a dopravním přestupkům!

Kromě řízení budete muset udržovat pořádek i uvnitř svého autobusu. Zklidněte cestující, opravte uvízlé dveře, předejte správné lístky a včas rozšiřte rampu pro uživatele invalidního vozíku. Budete muset být efektivní, pokud se chcete držet svého plánu a zvýšit si pověst ve městě, získat důvěru svých cestujících a hlavně vydělat spoustu peněz! Čím lepší je vaše pověst, tím větší smlouvy budete moci zajistit a tím více autobusů bude mít vaše společnost v obchodě k dispozici. Odemkněte další městské části a pečlivě naplánujte trasy pro řidiče autobusů ve vašem zaměstnání, které si můžete najmout prostřednictvím trhu práce ve hře.

Než budete stále úspěšnější, budete moci také získávat reklamní bannery pro své autobusy, což přinese další finanční prostředky. Pokud nejste spokojeni se vzhledem svých autobusů, můžete je vymalovat a ozdobit odemykatelnými nálepkami, abyste zajistili, že se vaši cestující dostanou do svých destinací co nejchladnějším možným způsobem.

Myslíte si, že jsou řidiči autobusů osamělí? V Bus Simulator 16 tomu tak není! Pozvěte vaše známé do vaší multiplayer hry a nechte je převzít vaše trasy. Peníze, které vydělají mohou být využity pro rozšíření vaší společné firmy a tím pádem pro perfektní veřejnou přepravu ve vašem městě.

Chcete řídit ještě více autobusů a upravit Sunny Springs podle vašich představ? V takovém případě máte možnost vybudovat město dle vašich očekávání. Bus Simulator 16 je také přístupný pro všechny modifikace a také můžete použít programy jako Blender a Gimp pro úpravu vizuálního vzezření stávajících autobusů podle vašich představ a také integrovat vaše vlastní autobusy a budovy přímo do hry.


Vlastnosti:


 • 13 realistických autobusů, dvoudveřová vozidla, třídveřová vozidla a kloubové autobusy
 • Velké město s 5 autentickými čtvrtěmi, které mohou být zanedlouho odemknutelné
 • Naplánujte si vaše trasy, po kterých budete jezdit
 • Různorodí pasažéři a vozidla, která projevují různé jízdní návyky pro oživení města
 • Různé náročné dopravní situace (rušná hodina, pohybující se silniční práce, protesty, zásahová vozidla)
 • Dávejte pozor na speciální situace, jako jsou zaseknuté dveře a požadavky od cestujících
 • Řiďte se dopravními pravidly a dodržte časový plán pro odemknutí nových autobusů, čtvrtí a misí
 • Manažujte vaši společnost, najměte řidiče s různými schopnostmi a upravte jízdní tratě a zisky
 • Využijte multiplayer mód pro management vaší společnosti s přáteli
 • Upravte vaše autobusy různými barvami a potisky
 • Komplexní balení modifikátorů vám pomůže změnit vaše autobusy a vaše město podle vašich přání
 • Podpora uznávaných volantů a ovladačů

Gold Edition obsahuje:


 • Bus Simulator 16 základní hru
 • Všechny dosud vydané DLC
 • Bonusové autobusy: MAN Lion's City A 47 M, Mercedes-Benz Citaro, Mercedes-Benz Citaro L, Mercedes-Benz Citaro G, MAN Lion's City CNG, MAN Lion's City L CNG, MAN Lion's City GL CNG
 • Bonusů misí: Wachowski: Seznamte se s bohatým filantropem a velkým fanouškem autobusů Timem Wachowskim. Zvládněte jeho pět náročných úkolů a získejte vzrušující ocenění k rozšíření svého impéria veřejné dopravy.
 • Bonusů misí: Mission Pack 2: Volá Mira Tannhauser z městské správy Sunny Springs. Chce podpořit cestovní ruch ve městě a vaším úkolem je zorganizovat jejich dopravu. Plánujte nové trasy, vydělávejte na nich a vydělávejte obrovské množství peněz - jakož i věčnou vděčnost městské správy.

 

 • Název vydavatele: Astragon Entertainment GmbH
 • Název vývojáře stillalive studios
 • Datum vydání: 02.03.2016
 • Pegi: 3
 • Žánr: Simulátor
  Minimální požadavky:
  Operační systém: Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém Microsoft Windows 7/8/10
  Procesor: Intel Core i3 3,3 GHz nebo AMD Phenom II X4 96OT 3,0 GHz nebo srovnatelný procesor
  Paměť: 4 GB RAM
  Grafická karta: GeForce GTX 470 (1 GB VRAM) nebo srovnatelná grafická karta
  DirectX: Verze 9.0
  Pevný disk: 5 GB volného místa
  Seznam nepodporovaných grafických karet: Intel HD 3000/4400/5500/6100; GeForce GT 240/630/730; GeForce GT 540M/640M/740M/840M/940M; Radeon R7 240; Radeon R9 M275; Intel Iris 6100  Jedná se o digitální verzi hry Bus Simulator 2016 (Gold Edition), kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

  ©2017 astragon Entertainment GmbH. Developed and distributed by astragon Entertainment GmbH. Bus Simulator 16, astragon and astragon Entertainment and the associated logos are the property of astragon Entertainment GmbH. Manufactured under license from MAN. All rights reserved. All other names, brands, and logos belong to their individual owners.

 

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
CZ titulkyEN dabingDE dabingPL titulky

Recenze na Bus Simulator 2016 (Gold Edition) [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.