Shin Megami Tensei V: Vengeance Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Shin Megami Tensei V: Vengeance - PS5Shin Megami Tensei V: Vengeance - NSW
1 559 Kč
1 269 Kč
Cena bez DPH: 1 049 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 473510
AtlusEN dabing

Shin Megami Tensei V: Vengeance [Xbox Series X|S]

Vydejte se na cestu pravdy ve světě plném mýtických božstev

Vydejte se na nové dobrodružství uznávané hry Shin Megami Tensei V, masivně rozšířené o zbrusu nový příběh s novými lokalitami, démony a rozhodnutími, které budou rozhodovat celý průběh hry.

Hra se skládá ze dvou nových příběhových cest - Canon of Vengeance a Canon of Creation. Canon of Vengeance přináší dramatický příběh pomsty, zaměřený na nové postavy a tajemnou skupinu démonů nazývaných Qadišti, kteří plánují vlastní temné úmysly mimo válku těch, kteří bojují o udržení pořádku a těch, kteří se snaží vzdorovat. Canon of Creation prozkoumává původní příběh hry Shin Megami Tensei V, "Canon of Creation" - nekonečný konflikt mezi anděly a démony, ve kterém hrdina hry bojuje o osud světa.

Hrdinu této hry zastaví na cestě domů vražedná scéna. Neplánovaná objížďka ho nechá v bezvědomí a vzbudí se v novém Tokiu, konkrétně v pustině zničené apokalypsou zvané Da'at. Hned po něm skočí démoni, která ho budou chtít zabít, ale objeví se zachránce a společně se spojí, aby se staly mocnou bytostí, ani lidskou, ani démonickou: Nahobino.

S novou mocí se protagonista vybere přes Da'at, tajemný svět plný mýtických božstev a démonických tyrantů v neustálém boji o přežití.
Budete hledat odpovědi a vést vaši vlastní cestu v bitvě mezi anděly a démony a budete diktovat osud světa.

O hře

  • Hratelnost hry
   Nový temný příběh, tajemná atmosféra a nádherní a monstrózní démoni se vracejí a jsou lepší než kdykoliv předtím. Ve hře naleznete nové lokality, démony a hudbu, vylepšený bojový systém, nové zkušenosti s démony a větší průzkum herních oblastí. Potkáte démony, kteří mají vlastní motivace a cíle a budete muset se rozhodnout, zda chcete bojovat s nimi nebo proti nim. Hra přináší ještě hlubší ponor do temného světa, kde se hrdinové ocitají v neustálém konfliktu mezi silami dobra a zla. Nové oblasti a lokality k prozkoumání poskytují bohaté možnosti objevování a odhalování tajemství. Hlavní hrdina musí zvážit svá rozhodnutí, když se potýká s novými démony, kteří se pokoušejí ovlivnit jeho osud.

  • Soundtrack
   Hra přináší nový hudební soundtrack, který doplňuje temnou atmosféru a intenzitu příběhu. Bojový systém byl také vylepšen, což hráčům umožňuje provádět různé taktické manévry a kombinace útoků.

  • Příběh
   Máte možnost vybrat si dva příběhy. Vyberete si příběh o pomstě padlých nebo se vrátíte k původnímu příběhu hry Megami Tensei V? Oba příběhy jsou rozporuplné a obsahují řadu tragických rozhodnutí a budete si muset uvědomit, za které ideály chcete bojovat. Musíte si vydlážit vlastní cestu a určit osud lidstva.

  • Boj a přežití
   Bojujte ve zdevastovaném Tokiu, které se změnilo na rozsáhlou poušť a je nyní ovládáno mýtickými démony. Prozkoumejte rozlehlé otevřené oblasti a objevujte nová místa, kde naleznete důležité předměty pro vaše přežití. V těchto oblastech potkáte stovky známých démonů a desítky nových, se kterými můžeš bojovat nebo uzavřít spojenectví.

Trailer

Annoucement Trailer


Recenze na Shin Megami Tensei V: Vengeance

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.