Scars Above [Steam]

Digitální distribuce
1 159 Kč
1 139 Kč
Cena bez DPH: 941 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 460089
PrimeEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Scars Above [Steam] [PC digital]

O hře

Scars Above je náročná sci-fi akční dobrodružná střílečka z pohledu třetí osoby. Hra kombinuje uspokojivý pocit z překonávání protivníka se strhujícím spletitým příběhem, zasazeným do záhadného mimozemského světa, který můžete prozkoumat. Některé věci však neměl nikdy nikdo odhalit…

Na oběžné dráze Země se objeví obrovská záhadná mimozemská struktura, která ohromí celou planetu: lidstvo jí říká „Metahedron“. Reakční tým analýzy inteligentních kontaktů SCAR, sestávající z vědců a techniků, je vyslán, aby objekt prozkoumal.

Věci nejdou podle plánu a Metahedron tým odvleče vesmírem na záhadnou planetu mimo sluneční soustavu. Vy hrajete za doktorku Kate Ward, členku týmu SCAR, která se probudí omámená a sama na cizí, nepřátelské planetě. Je odhodlána přežít, a tak se vydává najít svůj tým a zjistit, co se vlastně stalo.

Klíčové vlastnosti

 • PŘEŽÍTE NAVZDORY PŘESILKY
  Kate je astronautka a vědkyně – ne vojáčka, ale je chytrá a odhodlaná udělat cokoliv, aby přežila. Používejte kombinaci střelných zbraní, zařízení, spotřebních předmětů a kontaktních útoků, dávejte si pozor na výdrž, zatímco budete utíkat, uskakovat a využívat slabá místa, a objevte efektivní taktiku, jak porazit soupeře. Kombinujte různé živelné útoky, poražte přesilu a překonejte jinak nepřekonatelné překážky. Vyrábějte různé předměty a pomůcky, které vám pomohou proti nesčetným hrozbám na této exoplanetě.

 • PROSKUMEJTE ZÁHADNÍ EXOPLANETU
  Ponořte se do pečlivě vymyšleného dobrodružství, inspirovaného klasickými díly žánru sci-fi. Prozkoumejte mimozemský svět plný nesčetných hrozeb, nádherných zemí a trosek, které poukazují na prastarou, ale pokročilou civilizaci, která záhadně zmizela. Vydejte se do různých biomů, jako jsou mokřady, mrazivé pustiny, podzemní jeskyně a mimozemské základny – všude najdete specifické výzvy, nepřátele, různá tajemství a nástrahy.

 • VYDEJTE SE NA VÝZKUMNOU VÝPRAVU
  Kate je vědkyně až do morku kostí a vy budete pomocí vědecké expertízy získávat informace ze svého okolí tak, že budete skenovat artefakty, materiály a tvory, abyste zjistili něco o jejich rysech, vlastnostech a tříslech. Zatímco budete zkoumat okolí, budete provádět analýzu a získávat informace, které vám pomohou vyrábět nové pomůcky a zbraně a odemykat si schopnosti v oblastech xenobiologie a techniky.

 • STRHUJÍCÍ SOUBOJ S BOSSY
  Díky děsivému designu nepřátel – s rozmanitými strategiemi a taktikou – budou střety svěží a budou vás nutit hledat kreativní způsoby, jak je porazit.


Zážitek se hrou Scars Above:

 • Ponořte se do napínavého sci-fi dobrodružství inspirovaného klasickými díly z tohoto žánru

 • Prozkoumejte záhadný a složitý mimozemský svět, kde je množství záhad

 • Bojujte takticky, používejte kombinaci živelných útoků, pomůcek a předmětů, využívejte prostředí a slabiny nepřátel

 • Utkejte se s úžasnými a náročnými nepřáteli a bossy, od mohutných oblud pokrytých kameny po děsivé tvory číhající v temnotě

 • Získávejte znalosti a nové schopnosti

 • Skenujte nepřátele, ať se dozvíte o jejich chování a tříslech

 • Pomocí vědeckých schopností provádějte výzkum a extrapolujte informace


 • Název vydavatele: Prime Matter
 • Název vývojáře Mad Head Games
 • Datum vydání: 28.02.2023
 • Pegi: 12
 • Žánr: Akční, Adventura
  Minimální požadavky:
  Operační systém: Windows 10
  Procesor: Intel Core i5-4440 / ekvivalent
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: GeForce GTX 670 / GeForce GTX 1050 / AMD Radeon HD 7870
  DirectX: Verze 11
  Pevný disk: 18 GB volného místa


  Jedná se o digitální verzi hry Scars Above, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

  (C)2022, Published by Prime Matter, a Division of PLAION GmbH, Austira. Developed by Mad Head Games. All rights reserved. "Scars Above" is a registered trademark of PLAION gmbH. "Prime Matter" and the PLAION labelname logos are registered trademarks of PLAION GmbH.

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE dabingPL titulky

Recenze na Scars Above [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.