Samsung Galaxy Buds2 Pro, graphite

poštovné zdarma bez ohledu na zvolený způsob dodání ...
Cena s DPH
5 389 Kč
Cena bez DPH: 4 454 Kč
 
Kód produktu: 448911
Samsung

Samsung Galaxy Buds2 Pro, graphite [SM-R510NZAAEUE]

Galaxy Buds2 Pro jsou vždy připraveny vykročit s vámi kdekoli za znějících tónů vaší oblíbené hudby do světa plného zážitků se špičkovým Hi-Fi zvukem, jedinečným komfortem, unikátním designem, a praktickými funkcemi, jako jsou potlačení hluku, zda Voice Detect. Jednoduché připojení vám usnadní párování sluchátek s hodinkami či mobilem. Zjednodušené ovládání a lepší odezva vám umožní ponořit se do zážitku během cvičení, hraní her či džemování do rytmu.

O produktu

 • Pohlcující audio
  Cesta rytmického a čistého akustického zvuku začíná přímo ve zdroji vašeho oblíbeného zařízení Galaxy. Exkluzivní Samsung Seamless Codec přenáší totiž vysoce kvalitní 24bitový zvuk rovnou do vašich uší.
 • Zaměří se na vaši oblíbenou hudbu
  Aktivní potlačení hluku (ANC) je lepší než kdykoliv předtím. Se systémem tří mikrofonů s vysokým SNR (poměr odstupu signálu k šumu), Galaxy Buds2 Pro eliminují mnohem více vnějšího hluku – dokonce i tak jemného, ??jako je vítr.
 • Praktická funkce Voice Detect
  Začněte mluvit a Voice Detect vypne Aktivní potlačení hluku (Aktivní potlačení hluku (ANC)), zatímco aktivuje Funkce Ambient Sound. To vám umožní slyšet konverzaci jasněji bez nutného vynětí Buds2 Pro z uší.
 • Jako v hudebním videoklipu
  Díky inteligentnímu 360-stupňovému řešení je zvuk mnohem realističtější. Algoritmy 360° prostoru s přímým vícekanálovým (5,1kanálovým/7,1kanálovým/Dolby Atmos) a vylepšeným mapováním Dolby Head Tracking zajišťují, že každý pohyb zůstává synchronizován. Navíc 360° Audio dokáže dokonce přesně určit směr zvuku během toho, jak pohybujete hlavou, čímž získáte neskutečný zážitek.
 • Stačí jen jedno klepnutí
  Galaxy Buds2 Pro se automaticky objeví na vašich zařízeních Samsung, díky čemuž jsou vždy připraveny k připojení jediným klepnutím.
 • Okamžité párování
  Prvotřídní funkce Auto Switch na Samsung Galaxy Buds2 Pro inteligentně detekuje mobilní aktivitu a plynule přesouvá své připojení k telefonu, tabletu nebo hodinkám Galaxy. Přepínání pro přijímání hovorů funguje i tehdy, když jste připojeni k televizoru Samsung. Když jsou Galaxy Buds2 Pro připojeny k Samsung TV přes Bluetooth, není třeba vybírat sluchátka, abyste mohli přijmout hovor. Příchozí hovory můžete jednoduše přijmout dvojitým kliknutím na Galaxy Buds2 Pro.
 • Kdo hledá, najde
  Obáváte se, že ztratíte svá sluchátka Buds2 Pro? Už nemusíte! S funkcí SmartThings Find můžete sledovat své vytoužené Galaxy Buds2 Pro pomocí funkce detekce polohy. Dokonce to zvládnete i bez pouzdra.
 • Pohodlné pro nošení
  Užijte si ještě větší komfort s vylepšeným designem ergonomicky navržených sluchátek. Inovativní technologie proudění vzduchu pomáhá snižovat tlak ve zvukovodu a minimalizuje hluk, což přináší opravdu famózní zážitek z poslechu.
 • Barvy udávající tón
  Sluchátka společně s pouzdrem jsou dostupná v řadě prémiových barev s výrazným leskem, matným vnitřkem a materiálem příjemným na dotek.
 • Připraveno k největším hitům
  Získejte až 5 hodin nepřetržitého přehrávání se zapnutou technologií Aktivní potlačení hluku (Aktivní potlačení hluku (ANC)) a dalších 18 hodin v pouzdře. Bluetooth 5.3 je aktuálně k dispozici a LE Audio bude časem podporováno. Slunce ani déšť jim nevadí. Galaxy Buds2 Pro jsou odolné vůči vodě, polití, ba dokonce i potu.

Technická specifikace

Základní parametry
Typ nošení: in-ear
Technologie ANC: ano
Rychlé nabíjení: ne
Dotykové ovládání: ano
Senzor nošení: ano
Bluetooth: 5.3
Počet mikrofonů: 3
Zvuk: 360stupňový, 4bitový Hi-Fi
Napájení a výdrž
Baterie: 61 / 515 mAH
Doba nabíjení: neuvedeno
Doba přehrávání: na 1 nabití: 8 hodiny (s deaktivovaným ANC)
na 1 nabití: 5 hodin (s povoleným ANC)
s nabíjecím pouzdrem: 29 (s deaktivovaným ANC)
s nabíjecím pouzdrem: 18 hodin (s povoleným ANC)
Rozměry
Každé sluchátko: neuvedeno
Nabíjecí pouzdro: neuvedeno
Ostatní
Chipset: neuvedeno
Měnič: dynamický 2 pásmový - basový a výškový
Bluetooth profily: HFP, A2DP, AVRCP
Kodeky: Scalable, AAC, SBC
Auto Switch: ano
Senzory: akcelometr
gyroskop
senzor přiblížení
Hallův senzor
dotykový senzor
VPU (Voice Pickup Unit)
Kompatibilita: Android 7.0 a vyšší
Ovládání: dvojí poklepání
stlačení a podržení

Obsah prodejního balení:

 • sluchátka
 • nabíjecí pouzdro
 • USB kabel
 • nástavce do uší (S, M, L)
 • dokumentace

Produktové video


Recenze na Samsung Galaxy Buds2 Pro, graphite

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.