Samsung PRO Endurance Micro SDXC 64GB + SD adaptér

prodloužená záruka na tento produkt je 3 měsíců
3
439 Kč
379 Kč
Cena bez DPH: 313 Kč
 
Nákupem získáš 10 věrnostních bodů.
Kód produktu: 452171
Samsung

Samsung PRO Endurance Micro SDXC 64GB + SD adaptér [MB-MJ64KA/EU]

Získejte více místa a vyšší rychlost. Dopřejte svým zařízením nejvyšší kapacitu a nejvyšší rychlost čtení i zapisování dat ve srovnání s paměťovými kartami ve stejné třídě. Umožní uložení záznamu ve vysokém rozlišení, díky tomu budete mít k dispozici kvalitní nahrávku s čistými detaily. Díky výkonu a spolehlivosti je dokonale stvořená, aby vám pomohla zachovat všechny vaše vzpomínky.

Proč koupit pamětovou kartu Samsung?

 • Stvořená pro nepřetržité nahrávání
  O dlouhé a hladké záběry už nemusíte mít obavy. Paměťová karta Samsung PRO Endurance je navržena tak, aby vám pomohla zachytit všechny klíčové okamžiky, poskytovala bezkonkurenční výdrž a nahrávání ve vysokém rozlišení, a to iv náročnějších podmínkách. Právě proto je ideální pro použití s ??bezpečnostními a osobními kamerami či kamerou do auta.
 • Výdrž
  Výrazně vyšší výdrž. S kapacitou 64 GB PRO Endurance zaznamená až 35 040 hodin. Dlouhodobou spolehlivost navíc garantuje omezená 5letá záruka.
 • Úžasná kapacita
  Stáhněte si více mediálních souborů a aplikací na váš chytrý telefon nebo tablet. Vždy se budete moci spolehnout na to, že máte dostatek místa.
 • Nahrávejte ve 4K rozlišení
  Podpora videa ve 4K a Full HD rozlišení přináší nejen nahrávání s precizními detaily, ale také špičkovou optimalizaci pro velké soubory. Technologie PRO Endurance zajišťuje vysokou kvalitu za každých okolností prostřednictvím rychlého čtení a zápisu až 100/30 MB/s.
 • Vždy v bezpečí
  Ani extrémní počasí či dlouhý provoz výkonu karty PRO Endurance neohrozí. Náročným testováním a pětinásobnou odolností obstojí vůči magnetům, rentgenovému záření, vodě, pádu, opotřebení a odolá provozním teplotám v rozsahu od -25 °C do 85 °C6.
 • Světová jednotka mezi flash paměťmi
  Vyzkoušejte vynikající výkon a spolehlivost světové jednotky mezi flash paměťmi od roku 2003. Veškerý firmware a komponenty včetně světoznámých DRAM a NAND od společnosti Samsung, jsou vyráběny interně, což umožňuje komplexní integraci pro kvalitu, které můžete důvěřovat.
 • Odolné vůči rentgenovému záření
  Chrání všechna vaše data před poškozením, která mohou být způsobena zařízeními s rentgenovým zářením. na letišti.
 • Odolné vůči magnetickému poli
  Paměťové karty Samsung odolají dokonce i magnetickému poli v síle až 15 000 gaussů - což odpovídá poli, které vzniká při magnetické rezonanci.

Technická specifikace

Parametry
Typ paměťové karty: Micro SDXC
Třída: U1, V10, Třída 10
Kapacita: 64 GB (Skutečná využitelná kapacita může být nižší v závislosti na formátování, operačním systému, aplikacích a dalších faktorech)
Rychlost čtení: 100 MB/s (Rychlost je uvedena na základě testování ve specifických podmínkách a může se lišit v závislosti na způsobu a podmínkách používání)
Rychlost zápisu: 30 MB/s (Rychlost je uvedena na základě testování ve specifických podmínkách a může se lišit v závislosti na způsobu a podmínkách používání)
Záruka: 5 let

Obsah prodejního balení:

 • Samsung PRO Endurance Micro SDXC 64 GB
 • SD adaptér


Recenze na Samsung PRO Endurance Micro SDXC 64GB + SD adaptér

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.