Saints Row 2 digital

Digitální distribuce
Cena s DPH
259 Kč
Cena bez DPH: 214 Kč
 
Kód produktu: 213672
THQnevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letanglická verze
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Saints Row 2 digital [PC digital]Jediný skutečný pokoriteľ Grand Theft Auto se vrací v druhém díly s motorkami, loděmi i vrtulníky. Uplynulo několik let, městský gang Saints ztratil svoji těžce vydobytou autoritu av místě jeho dřívějšího sídla mezitím vyrostly mrakodrapy a luxusní čtvrť pro snoby.

Místem dění hry bude i tentokrát jen fiktivní městečko Stilwater, představující fúzi architektonických prvků a památek Chicaga, St. Louis a San Francisca. Vývojáři raději vsadili na rozšíření původních lokalit namísto modelování úplně nové metropole, ne však kvůli lenosti, ale kvůli příběhové linii.

Vrátí se také mini-hry, během nichž budete mít podobně jako v jednotce za úkol způsobit obrovské dopravní kolize, ničit soukromý majetek či rozličně porušovat zákon. Se všemi těmito přestupky a ubližováním na zdraví souvisí také zlepšená umělá inteligence policie. Té však budete moci zdrhnout pomocí několika nových dopravních prostředků: na motorce, v monster trucku, letadle, helikoptéře či na lodi. Rozšíření hry na vodu a do vzduchu se významně odrazí iv příběhu. Celou singleplayerovou kampaní budete moci navíc projít kooperativně ve dvojici online včetně misí, v nichž se oba převezete v jednom vozidle (jeden řídí, druhý střílí).

Podstatné změny podstoupil také mód Versus, zcela odlišný tomu z prvního dílu: v jeho rámci budete plnit mise a účastnit se i jiných aktivit. • Lehkým humorem okořeněný temný příběh zrady, pomsty a vykoupení, odehrávající se několik let po první části.
 • Kompletně přepracované a celkově rozšířené město Stilwater o 45 % s 130 novými interiéry, šesti dalšími částmi a čtyřmi podzemními komplexy.
 • Ještě větší přizpůsobení vašeho hrdiny (pohlaví, věk, hlau) i gangu.
 • Kromě nových vozidel nadále využijete i motorky, lodě, helikoptéry a letadla.
 • Poštovní schránky, dopravní značky a další předměty je možné nejen ničit, ale také vyrvat a použít jako zbraně.
 • Více než 60 000 dialogů tentokrát včetně vaší postavy.
 • Upravený GPS systém z jednotky, tentokrát automaticky nabízející zkratky za jízdy.
 • Možnost zaměřování s kamerou posazenou za ramenem hlavního hrdiny jako ve hře Gears of War.
 • Možnost projít celou singleplayerovou kampaň kooperativní ve dvojici online.


 • Recenze na Saints Row 2 digital

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.