Resident Evil 7: Biohazard [Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
519 Kč
Cena bez DPH: 429 Kč
 
 
Kód produktu: 413553
CapcomEN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Resident Evil 7: Biohazard [Steam] [PC digital]


Hra Resident Evil 7 určuje nový kurz pro sérii Resident Evil, při tom jak působí na kořeny série a otevírá dveře skutečně strašidelnému hororovému zážitku.

Hra se odehrává ve zlověstném sídle na plantáži v moderní době amerického venkově a po dramatických událostech ve hře Resident Evil 6, úplně ale poprvé hráči zažijí hrůzy přímo z pohledu první osoby. Hra zosobňuje ikonické herní elementy průzkumu a napjaté atmosféry, která poprvé označila žánr hororových her o přežití před dvaceti lety. Hra Resident Evil 7 doručuje znepokojivě realistický zážitek, který definuje celou příští éru v hororových hrách.


 

 • Otevírá se brána do nové éry hororu
  Další velké pokračování uznávané série Resident Evil přichází s dramatickou změnou pro PC, next-gen konzole a PlayStation VR.

   

 • Návrat ke kořenům
  Resident Evil 7 doručí zážitek připomínající původní tituly, bude zahrnovat průzkum, hádanky a realistickou napjatou atmosféru. Také nabídne úplně předělání herních systémů, čímž požene zážitek z hororu na vyšší úroveň.

   

 • Pohlcující, instinktivní horor
  Změna na pohled z první osoby dělá ze strašidelného hororu osobní záležitost. Zážitek s PlayStation VR zvyšuje mrazivou atmosféru ještě víc.

   

 • Vytvořená od základů na RE Engine
  Zcela nový engine, který je kompatibilní s VR technologií spolupracuje se špičkovými audio a vizuálními technologiemi, čímž vytvářejí znepokojivě realistický zážitek pro neslýchané úrovně pohlcení hrou.


  Jedná se o digitální verzi hry Resident Evil 7: Biohazard, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

 

Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
EN dabingDE dabingPL titulky

Recenze na Resident Evil 7: Biohazard [Steam]

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.