Remnant: From the Ashes Typ konzole:

DOSTUPNÉ TAKÉ NA Remnant: From the Ashes - PC DVDRemnant: From the Ashes - PS4Remnant: From the Ashes - XBOX ONE
Cena s DPH
879 Kč
Cena bez DPH: 726 Kč
 
 
Kód produktu: 457490
THQEN dabing

Remnant: From the Ashes [NSW]

 

O hře

Remnant: From the Ashes je akční střílečka z pohledu třetí osoby zasazená do postapokalyptického světa plného obludných tvorů. Jako jeden z posledních přeživších lidí se vydáváte sami nebo ve společnosti až dva další hráče proti hordám smrtících nepřátel a epickým bossům, abyste se pokusili založit základnu, obnovit společnost a získat zpět vše, co bylo ztraceno.

Klíčové vlastnosti

 • POZOSTATEK LIDSTVA
  Svět uvrhlo do chaosu prastaré zlo z jiné dimenze. Lidstvo se hořce těžko snaží přežít, ale má technologii, která dokáže otevírat portály do dalších světů a alternativních realit. Lidé musí projít těmito portály, aby rozluštili záhadu toho, odkud to zlo přišlo, získali suroviny, aby vůbec přežili, a bojovali proti nepříteli, aby získali výhodu a mohli znovu vybudovat společnost.

 • ČEKAJÍ VÁS NEKONEČNÉ SVĚTY
  Prozkoumejte dynamicky generované světy, které se mění s každým průchodem hrou, vytvářejí nové mapy, setkání s nepřítelem, příležitosti pro úkoly a události ve světě. Každý ze čtyř jedinečných herních světů je plný obludných obyvatel a prostředí, které vás pokaždé postaví před nové výzvy. Přizpůsobte se a zkoumejte, jinak vás čeká smrt.

 • SBÍREJTE, VYLEPŠUJTE A SPECIALIZUJTE
  Porážejte drsné nepřátele a epické bossy v nehostinném prostředí a získávejte zkušenosti, cennou kořist a materiály pro vylepšení, díky kterým si můžete sestavit arzenál šílených zbraní, zbrojí a modifikací, který vám umožní řešit každý střet desítkami různých způsobů.

 • SÍLA V POČTU
  Vtrhnout do jiných světů a zlikvidovat příčinu zla je nebezpečné a přežití vám nikdo nezaručí. Spojte se až se dvěma dalšími hráči a zvyšte si šanci na přežití. Týmová práce je nezbytná, pokud chcete překonat ty nejdrsnější herní výzvy… a získat ty nejlepší odměny.

Trailer


Recenze na Remnant: From the Ashes

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.