Razer Kraken X Lite

Cena s DPH
829 Kč
Cena bez DPH: 685 Kč
 
Kód produktu: 444912
Razer

Razer Kraken X Lite [RZ04-02950100-R381]


Posuňte vaši hru na novou úroveň se špičkovými sluchátky s mikrofonem a křišťálově čistým virtuálním 7.1 prostorovým zvukem, který vás vtáhne do hry a umocní váš poslechový zážitek. Nechte se přenést na bojiště a získejte výhodu oproti soupeřům, protože výborně uslyšíte odkud přicházejí výstřely, lépe můžete určit jejich polohu a dostatečně se tak připravit na souboj.

Nejlepší kvalita

Herní headset nabízí uživatelům vysoký komfort při používání, lehká konstrukce je doplněna koženkovými pohodlnými náušníky. Kardioidní mikrofon s potlačením šumu redukuje pozadí a okolní zvuky pro čistou komunikaci. Flexibilní rám je vyroben tak, aby dlouho vydržel každodenní používání.


Křišťálový zvuk

O velmi věrné podání zvuku se starají extra velké 40mm dynamické zvukové měniče, které dodají zvuku dynamiku a sílu. Připravte se na nový a exkluzivní herní zážitek s luxusními zvukovými efekty. 7.1 prostorový zvuk s jasným, širokým akustickým podpisem vám zaručí vysoce čisté a vyvážené ozvučení.


Klíčové vlastnosti

Náhlavní herní sada Razer Kraken X Lite je vybavena kvalitními zvukovými měniči se znělými basy a objemným zvukem pro hry. Odolná lehká konstrukce s pohodlnými náušníky nabízí vysoký komfort i při dlouhodobém nošení. Zabudovaný mikrofon je vybaven funkcí potlačení okolního šumu a je zajištěn kvalitní přenos hlasu. Ovládání je uloženo přímo na sluchátkách, která připojíte konektorem 3,5mm jack na kabelu dlouhém 1,3m. Navržena pro PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilní zařízení.


Technická specifikace
Sluchátka
Typ Over-Ear - kolem uší (cirkumaurální)
Typ sluchátek s obroučkou přes hlavu
Citlivost sluchátek 109 dB
Impedance 32 Ohm
Kmitečtový rozsah od 12 Hz
Kmitečtový rozsah do 28000 Hz
Citlivost mikrofonu 45 dB (-)
Konstrukce mikrofonu Sklápěcí
Typ připojení jack 3,5 mm
Délka přívodního kabelu 1.3 m
Rozměry balení 27,1x12,0x19,8cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg


Recenze na Razer Kraken X Lite

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.