Port Royale 4[Steam]

Digitální distribuce
Cena s DPH
709 Kč
Cena bez DPH: 586 Kč
 
Kód produktu: 411957
EN dabing
Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci v systému Steam!

Port Royale 4[Steam] [PC digital]

Vyplujte na moře a přidejte se ke koloniálním mocnostem jako je Španělsko, Anglie, Francie a Nizozemsko, v boji o nadvládu nad Karibikem 17. století. Ve hře Port Royale 4 se ujmete kontroly nad kolonií jako mladý ambiciózní guvernér, který touží zjistit, jaké je spravovat svou malou osadu a rozvíjet ji v rušné obchodní město.

Vyvíjejte výrobní řetězce, které propojují několik ostrovů a vytvářejte komplexní obchodní cesty napříč Karibikem, abyste uspokojili neustále rostoucí potřeby jednotlivých míst. Využijte detailní mořské mapy a vyhýbejte se nebezpečným vodám, útesům či mělčinám. Plňte úlohy pro krále vašeho národa, vyslužte si větší slávu a odemkněte si městské budovy, lodě a jiné. Dobývejte města konkurenčních národů či pronásledujte jejich flotily a zároveň dávejte dobrý pozor na piráty a jiných korzárů.

Poprvé v této sérii budou námořní bitvy tahové, přičemž najednou může bojovat až 8 lodí. Kapitáni mohou předvádět taktické manévry, které mohou zvrátit průběh boje iv beznadějných situacích na vítězství.

 • Vyberte si ze 4 koloniálních mocností: Anglie, Francie, Španělsko a Nizozemsko z nichž každá poskytuje různé výhody a jedinečné herní styly.
 • Vrhněte se na 4 rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče, které sledují jeden z národů na cestě k nadvládě.
 • Ustanovte velitele výprav z různých tříd postav: průzkumník, obchodník, pirát každý přináší vlastní výhody a nevýhody.
 • Navažte a spravujte obchod s 60 karibskými městy v obrovském 3D herním světě. Držte se dál od útesů, mělčin a zrádných vod a optimalizujte vaše obchodní cesty.
 • Vyberte si z 50 budov včetně 25 výrobních míst a vyrábějte zboží jako rum či luxusní předměty. Stavte městské budovy s efektem na okolní čtvrti, díky kterým můžete optimalizovat produktivitu a starat se o celkovou spokojenost svých obyvatel.
 • 18 historicky autentických typů lodí z konce 16. a 17. století.
 • Zapojte se do taktických tahových námořních bitev se silnými kapitány.  Jedná se o digitální verzi hry Port Royale 4, kód vám bude zaslán SMS zprávou nebo e-mailem.

 • Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:
  EN dabingDE dabing

  Recenze na Port Royale 4[Steam]

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.