PlayStation 5 + EA Sports FC 24 CZ Region PSN účtu:
český

16 009 Kč
15 919 Kč
Cena bez DPH: 13 156 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
 
Kód produktu: 467046
SONY

PlayStation 5 + EA Sports FC 24 CZ [CFI-1216A]


Hra EA Sports FC 24 CZ v balení je ve formě digitálního klíče hry.

 

Využijte konzoli PS5 naplno a aktivujte si členství PS Plus!

Získejte konzoli PlayStation 5 a nechte se pohltit nejnovějším sportovním zážitkem nové generace z dílny EA Sports! Tento balíček obsahuje konzoli PS5, bezdrátový ovladač DualSense, digitální kopii hry EA Sports FC 24 a předobjednávkové bonusy ke hře.

Získejte status zakladatele

Představujeme status zakladatele EA SPORTS FC oslavujícího fanoušky, kteří se připojili k EA SPORTS FC na začátku nové éry The World’s Game. Fanoušci, kteří si zahrají EA SPORTS FC 24 do 1. listopadu 2023, se stanou zakladateli FC a odemknou si různé výhody včetně exkluzivního znaku a dresu Zakladatel, které budou v nadcházejících letech reprezentovat jejich status. Zakladatelé FC navíc získají přístup k řadě skvělých exkluzivních bonusů v rámci EA SPORTS FC 24 a dalších ročníků. Připravte se odemknout to nejlepší, co EA SPORTS FC nabízí, zásluhou této jednorázové šance být na začátku něčeho nového.

O hře

EA SPORTS FC 24 je další kapitolou inovativnější budoucnosti fotbalu.
EA Sports FC 24 je novou érou The World's Game: 19 000+ plně licencovaných hráčů, 700+ týmů a 30+ ligových soutěží, což zaručuje historicky nejautentičtější fotbalový zážitek.
Zahrajte si do 1. listopadu a získejte status zakladatele!

Klíčové vlastnosti

 • Přibližte se ke hře ještě více díky třem špičkovým technologiím, které zajišťují bezkonkurenční realismus v každém zápase: HyperMotionV, optimalizované Opta herní styly a revoluční engine Frostbite.
 • Technologie HyperMotionV zachycuje skutečnou hru a využívá volumetrická data z více než 180 profesionálních mužských a ženských zápasů, aby pohyb ve hře přesně odrážel skutečné dění na hřišti. Dostupné exkluzivně na konzoli PlayStation 5.
 • Herní styly dimenzují sportovce a interpretují data z Opta a dalších zdrojů do charakteristických schopností, které zvyšují realističnost a individualitu každého hráče.
 • Revoluční engine Frostbite přináší The World's Game v realistických detailech, takže budete do každého zápasu ještě více ponořeni.
 • Rozvíjejte klubové legendy a vylepšujte své hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team. Přivítejte na hřišti fotbalistky po boku jejich mužských protějšků a vybudujte si vysněnou jedenáctku.
 • Napište svůj vlastní příběh v režimu Kariéra trenéra či Kariéra hráče a připojte se k přátelům na hřišti díky hraní napříč platformami (neplatí pro Nintendo Switch) v módech Kluby a VOLTA FOOTBALL.

HyperMotionV

 • Největší skok v autentičnosti a realismu hratelnosti: Technologie HyperMotionV využívá volumetrických dat z více než 180 mužských a ženských zápasů v UEFA Champions League, Premier League nebo LaLize EA SPORTS k zachycení správného rytmu a plynulosti reálného fotbalu v The World's Game. To znamená, že pohyb v EA SPORTS FC 24 pochází od týmů jako Real Madrid, PSG a Manchester City a animace stovek fotbalistů a fotbalistek ve hře jsou ovlivňovány akcemi skutečných profesionálů a profesionálek na hřišti.
 • Pokročilé nasnímání zápasů 11 na 11: Volumetrická data jsou podkladem pro HyperMotionV – zápasy kompletních týmů v předních soutěžích po celém světě jsou živě snímané kamerami rozmístěnými na stadionech a získané údaje o hráčích/hráčkách ovlivňují jejich pohyb ve hře.
 • Strojní učení: S využitím dat z pokročilého nasnímání zápasu 11 na 11 technologie HyperMotionV učí patentovaný algoritmus strojového učení série EA SPORTS FC, jak napodobit skutečný fotbalový pohyb, a to iv reálném čase, aby The World's Game působila strhujícím a jedinečným dojmem.
 • Volumetrický pohyb celého týmu: Volumetrická data HyperMotionV pocházející od všech 22 hráčů najednou při reálných soutěžních zápasech jsou základem pro autentický pohyb 11 na 11 ve hře. Výsledkem jsou tisíce skutečných animací, takže se oba týmy pohybují jako nejlepší kluby světa - jako celek.
 • AI Mimic: AI Mimic využívá volumetrická data fotbalistů/fotbalistek z reálného světa a pomocí pokročilé umělé inteligence přináší do EA SPORTS FC 24 jedinečné pohyby těla. Fanoušci si tak mohou užít 1200 nejlepších hráčů/hráček v The World's Game s jejich skutečnými pohyby.
 • AcceleRATE 2.0: Díky dalším archetypem (nyní 7) představuje AcceleRATE 2.0 nové způsoby zrychlení a získání dynamiky, které hráči a hráčky mohou využít k proniknutí přes soupeře.
 • AI True Flight Ball Physics: Technologie AI True Flight Ball Physics vychází ze stovek skutečných přihrávek, střel, volných kopů a center as podporou umělé inteligence zaručuje, že trajektorie míče v EA SPORTS FC 24 odpovídá tomu , jak se skutečně pohybuje, když do ní kopnou některé z nejlepších fotbalových hvězd.
 • Kinetic Physical Play: HyperMotionV přidává do hry více fyzickosti – silnější hráči budou schopni bojovat se soupeři novými způsoby a vytvořit si s míčem u noze více prostoru. Tyto nové animace vylepšují realističnost způsobů, jakým si hráči/hráčky chrání míč a stíní, takže pocítíte razanci jednotlivých kontaktů a snáze uplatníte své fyzické proporce na hřišti.
 • AI Hands: Rukavice StretchSense zachycují mnohem lepší přirozené pohyby rukou a předávají tato data umělé inteligenci, která v reálném čase generuje pohyby odrážející pohyb rukou, zápěstí a prstů fotbalistů a fotbalistek při hraní The World's Game.

Herní styly

 • Herní styly optimalizované skutečnými daty Opta: Rozlišují sportovce nad rámec jejich celkového hodnocení a přibližují schopnosti, díky kterým jsou tito hráči a hráčky výjimeční. Každý herní styl poskytuje hráčům/hráčkům jedinečné možnosti, které posouvají autentičnost jejich způsobu hraní na novou úroveň. Herní styly+ vylepšují tyto charakteristické schopnosti na světový standard a umožňují elitním fotbalistům a fotbalistkám hrát na úrovni, které dokáže dosáhnout jen málokdo.
 • Odlišné herní styly: Každý fotbalista a každá fotbalistka hraje trochu jinak. Tuto skutečnost reflektuje v The World's novinka zvaná Herní styly v podobě charakteristických schopností, které jdou nad rámec celkového hodnocení a pomáhají hráčům a hráčkám vyniknout na hřišti. Každý ze 34 herních stylů, které ovlivňují jednotlivé fáze hry od skórování po bránění, jsou dostupné ve všech herních režimech s výjimkou VOLTA FOOTBALL.
 • Herní styly+: Herními styly+, které posouvají dovednosti na elitní úroveň, disponují pouze nejlepší hráči a hráčky světa. Pomáhají jim zazářit na hřišti a vy ten rozdíl jasně uvidíte a pocítíte.

ENGINE Frostbite

 • Vylepšený engine Frostbite: Ohromí vás detaily v každém okamžiku zápasu ve hře EA SPORTS FC 24. Těšit se můžete na věrohodnější prezentaci od realistických hráčských modelů SAPIEN po zvlnění dresů při přechodu přes obránce.
 • Technologie SAPIEN: Zcela nová technologie postav mění vzhled a pohyb hráčů/hráček díky realisticky propracovaným modelům, které jsou desetkrát anatomicky přesnější a správnější do těch nejmenších detailů. Výsledkem jsou plynulejší animace, které odrážejí jedinečné vlastnosti a typy postav, díky nimž jsou tito fotbalisté a fotbalistky výjimeční.
 • Vylepšená látka: Dresy se nyní pohybují jako materiály ze skutečného světa, reagují na hráče krok, mění směr a proudí spolu s ním. Roztažení a zvlnění látky také lépe odráží fyzickou zdatnost hráčů a hráček, takže akce v The World's Game - od skluzu po oslavu - se více podobají skutečnému fotbalu.
 • Dynamické zápasové úvody: Dynamické zápasové úvody vás vtáhnou do atmosféry zápasu ihned po načtení, ještě než se pustíte do samotné akce. Jednotlivé krátké a energické sekvence připraví scénu na úvodní výkop a vtáhnou vás do dění, abyste věděli, kde hrajete, s kým hrajete a o co hrajete. Každý herní zážitek je ušit na míru hernímu režimu a důležitosti daného okamžiku. V rámci předzápasového příběhu se vám dostane co nejvíce relevantních souvislostí před úvodním hvizdem.
 • Zápasové nabídky: Zápasové nabídky vám zpříjemní meziobdobí mezi jednotlivými setkáními a přiblíží vám zákulisí při dočasné pauze, v poločase nebo po skončení zápasu prostřednictvím záběrů z premiérových úhlů a vůbec poprvé i záběrů na odborníky a komentátory v dosud neviděných koutech stadionu.
 • Vylepšené nasvícení: Hráči a hráčky v EA SPORTS FC 24 jsou díky vylepšenému nasvícení a světlům realističtější. Technologie Ground Truth Ambient Occlusion také dodává povrchu hřiště hloubku a detaily a pomáhá hráčům a hráčkám vyniknout v živých detailech zásluhou ostrých stínů.

Vylepšený zápasový zážitek

 • Strhující zážitek živého zápasu: Zápasový den v EA SPORTS FC 24 vám díky novým funkcím – od diváků až po komentáře – přináší strhující zážitek, jako byste byli na opravdovém zápase.
 • Druhý komentátorský tým: EA SPORTS FC 24 přivítá v Ultimate Teamu a vybraných režimech Výkopu nové komentátorské duo, které zápasům dodá svěží hlas i energii. Těšit se můžete na legendárního anglického komentátora Guye Mowbraya a bývalou anglickou reprezentantku Sue Smithovou jako první spolukomentátorku v The World's Game.
 • Doplňující informace v rozšířené realitě (HyperMotion): Inteligentní vysílání rozšířené reality (RR) průběžně analyzuje hru a překrývá hřiště informacemi, které potřebujete k pochopení soupeřů a ovládnutí hry, včetně statistik zápasu, pravděpodobnosti vítězství, grafů střel a dalších údajů.
 • Zvuky na stadionu: Ocitněte se v srdci stadionu, obklopeni všemi těmi fotbalovými zvuky s hlasitějším skandováním, většími reakcemi, vášnivějšími davy a novými autentickými zvukovými prvky, jako jsou bubny a houkačky.
 • Nová výchozí zápasová kamera: EA SPORTS FC 24 představuje The World's Game z nového úhlu pohledu díky taktické kameře, která poskytuje hráčům pokročilý taktický pohled na hřiště a zároveň zachycuje atmosféru na stadionu v živých detailech.

Ultimate Team

 • Vybudujte si vysněný tým: Vytvořte si svůj tým snů v režimu Ultimate Team z ještě většího hráčského fondu a díky zahrnutí ženského fotbalu si užijte nové způsoby, jak upravit klub na hřišti i mimo něj. Rozvíjejte vlastní klubové legendy a vylepšujte své hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team. Po boku jejich mužských protějšků přivítejte na hřišti fotbalistky z největších klubů a soutěží v The World's Game včetně UEFA Women's Champions League, Barclays FA Women's Super League, D1F, National Women's Soccer League a premiérově i Frauen-Bu zápasem, on-line zápolení v Division Rivals, nebo měření sil s nejlepšími v Ultimate Team Champions. Ultimate Team vás po celou sezónu propojí s herním světem prostřednictvím rozmanitého obsahu vycházejícího ze skutečných výkonů a soutěží, včetně UEFA Champions League, UEFA Europa League nebo CONMEBOL Libertadores.
 • Evoluce Ultimate Teamu: Vylepšujte své klubové hráče/hráčky prostřednictvím evolucí Ultimate Teamu, zcela nové funkce v režimu Ultimate Team, která dále rozvíjí fotbalisty/fotbalistky již působící ve vašem klubu. Rozvíjejte své oblíbené hráče a stvořte z nich klubové legendy. Plněním úkolů vylepšete jejich individuální dovednosti, herní styly, celkové hodnocení a dokonce i vzhled jejich herních předmětů.
 • Ženský fotbal v Ultimate Team: V EA SPORTS FC 24 znamená „ultimate“ pro všechny. Ultimate Team spojuje obě poloviny The World's Game a sdružuje mužský i ženský fotbal na jednom hřišti. Tím se otevírá nový svět možností při budování týmu a herní události během celé sezóny se budou vztahovat k reálným výkonům v ženském fotbalu.
 • Herní styly v Ultimate Team: Herní styly představují v Ultimate Teamu zcela novou dynamiku, která jde nad rámec celkového hodnocení, takže můžete vybudovat tým na základě kvalit jednotlivých hráčů/hráček a toho, jak ve skutečnosti hrají. Herní styly+ posouvají tyto dovednosti na novou úroveň a přinášejí hráčům/hráčkům schopnosti, kterými se pyšní jen málokdo.
 • Nový design hráčských předmětů: EA SPORTS FC 24 představuje propracovaný hráčský předmět z režimu Ultimate Team, který zahrne všechny klíčové informace, abyste na první pohled věděli, s kým máte tu čest. Těšit se můžete na větší obrázky a animovaná pozadí plus přístupnější detaily jako ligové znaky a Herní styly+.
 • Uživatelská vylepšení: Komunitní požadavky se staly klíčovými prvky letošního Ultimate Teamu – vyzvednutí všech odměn za úkoly najednou, změna hráčských postů bez nutnosti spotřebního předmětu, vybudování nových týmů s vylepšenou souhrou pro IKONY, hladší procházení Ultimate Teamu zásluhou zcela nového přepínání pomůže s rychlou navigací mezi jednotlivými prvky, snadný přístup k novým úkolům a obsahu a snazší návrat na hřiště.

Kariéra trenéra nebo hráče

 • Vyberte si svou cestu: Buď na hřišti jako hráči, nebo od postranní čáry jako trenéři – a staňte se autory vlastního fotbalového příběhu v režimu Kariéra hráče či Kariéra trenéra v EA SPORTS FC 24. Přežijte na vlastní kůži některé z největších fotbalových turnajů a lig, včetně UEFA Champions League a UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesliga, LaLigy EA SPORTS a mnoha dalších špičkových soutěží, s větší kontrolou nad každým rozhodnutím a více možnostmi, jak se zapsat do historie The World's Game.
 • Systém celkové zprávy: Oživte svou fotbalovou filozofii jako moderního kouče v režimu Kariéra trenéra v EA SPORTS FC 24. Zcela nový systém celkové zprávy vám umožní definovat a implementovat vaši jedinečnou taktickou identitu – rozšiřte trenérský tým, abyste zvolený směr lépe praktikovali na hřišti, a na základě dat a poznatků z předzápasových zpráv identifikujte taktický přístup soupeře a využijte jeho slabiny.
 • Příprava před zápasem: Připravte své hráče na zápas s novou úrovní kontroly nad tréninkem. Nastavte si individuální i týmové plány, aby byli všichni fit a v zápasové praxi, přizpůsobte si předzápasovou rozcvičku s cílem zlepšit výkon týmu prostřednictvím jednorázových bonusů a zaměřte cvičení na zkvalitnění konkrétních dovedností hráčů a hráček s velkým dopadem na utkání.
 • Kamera od postranní čáry: Poprvé v EA SPORTS FC 24 vstupte do technické zóny a podívejte se na hru očima kouče díky nové kameře v režimu Kariéra trenéra. Zásluhou této perspektivy, která je součástí nového diváckého režimu, můžete sledovat a řídit hru, aniž byste tým přímo ovládali.
 • Hráčský agent: Vyražte za svojí vysněnou kariérou v režimu Kariéra hráče v EA SPORTS FC 24 s pomocí nového hráčského agenta. Vyberte si, kam chcete přestoupit, a hráčský agent vám nabídne doporučení a rady ohledně dalšího kroku v kariéře. Oblečte si dres svých oblíbených klubů na cestě od zázračného dítěte po majitele Zlatého míče. Tato doporučení se promítají do nových cílů kariérní dráhy, jejichž splněním na sebe upoutáte pozornost vysněného klubu a posunete svou kariéru na vyšší úroveň.
 • Osobnost: V režimu Kariéra hráče v EA SPORTS FC 24 každé rozhodnutí definuje fotbalistu, který se z vás stane. Představení herních stylů znamená, že s tím, jak se budete zlepšovat, budete také jedinečnější a budete mít nové příležitosti definovat a zdokonalovat své výkony na hřišti až se z vás stane unikátní talent.
 • Kamera „Hrát za hráče“: Staňte se ústředním bodem každého zápasu díky nové kameře „Hrát za hráče“, která vás udržuje v centru dění.
 • Dynamické momenty: EA SPORTS FC 24 přináší nové reálné momenty, které přibližují některé z nejznámějších fotbalových milníků, včetně oslavy zisku trofeje na střeše jedoucího autobusu, slavnostních ceremoniálů na konci sezóny, při kterých se udělují ocenění za mimořádné individuální výkony.

Kluby a Volta Football

 • Připojte se k přátelům: Hrajte v ulicích i na stadionech v režimech Kluby a VOLTA FOOTBALL v EA SPORTS FC 24 díky možnosti hraní napříč platformami (neplatí pro Nintendo Switch). Hrajte, postupujte a přizpůsobte si vlastního profíka věrnými fotbalovými způsoby díky zavedení nového klubového sezónního formátu vrcholícího play-off, představení Herních stylů pro realističtější rozvoj hráčů a ještě více možnostem přizpůsobení než kdykoli předtím.
 • Hraní napříč platformami: V EA SPORTS FC 24 mohou přátelé sdílet klub bez ohledu na svou platformu – díky možnosti hraní napříč platformami mohou na trávník společně vyrazit hráči předchozí generace (PS4/Xbox One) i té současné (PS5/Xbox Series X|S /PC). Tím se odemykají sjednocené žebříčky (pro každou generaci konzolí jeden), takže hráči z různých konzolí mohou změřit síly a zabojovat o globální umístění.
 • Ligová sezóna a play-off v režimu Kluby: Nový sezónní formát přináší do režimu Kluby v EA SPORTS FC 24 novou úroveň soupeření a dynamiky. V jednotlivých sezónách se kluby utkají v rámci ligové fáze, během které se pokusí získáním dostatečného počtu bodů postoupit z nejnižší divize až do té nejvyšší. Každá sezóna vyvrcholí zcela novou fází play-off, ve které kluby mají stanovený počet zápasů pro posun na ligovém žebříčku a získání dalších odměn na konci sezóny ve formě fanoušků, reputace a jedinečných trofejí z klubové ligy. Na čím lepším místě váš klub zakončí ligovou i play-off fázi, tím hodnotnější odměny získáte na konci každé sezóny.
 • Postup v režimu Kluby: Překročte rámec rozvoje svého profíka a společně s přáteli rozvíjejte klub a získávejte fanoušky, abyste odemkli úrovně reputace a rozšířili povědomí o vlastním klubu. Čím populárnější klub bude, tím více si budete moct přizpůsobit stadion a tím lepší bude váš tým.
 • Herní styly v režimu Kluby: Rozvíjejte svého profíka v oblíbeného hráče díky Herním stylům, jedinečným charakteristickým schopnostem, díky kterým vynikne na hřišti. Zásluhou jednotlivých herních stylů se váš profík ještě více odliší od ostatních a zároveň odemknete novou úroveň přizpůsobení, se kterou získáte kontrolu nad tím, jakým typem hráče se váš profík stane.
 • VOLTA FOOTBALL: Vyražte letos do ulic ve VOLTA FOOTBALL s dalšími přáteli díky hraní napříč platformami (neplatí pro Nintendo Switch). Přizpůsobte si profíka novými doplňkovými předměty, předveďte své dovednosti v minihrách nebo si jednoduše užijte hraní s přáteli v tomto neformálním, komunitně orientovaném prostředí pouličního fotbalu.

Trailer


Přidání SSD disku M.2 do konzole
V případě že máte zájem o přidání SSD disku M.2 do konzole, máte takovou možnost! Je však důležité dodržet oficiální postup SONY, jinak vám hrozí že přijdete o záruku! Do konzole je aktuálně možné přidat pouze SSD disku M.2!


Přichází nová generace hraní
Konzole SONY PlayStation 5 přichází s dlouho očekávanou zpětnou kompatibilitou, která hráčům umožňuje si vybrat z obrovské knihovny PS4 her . PlayStation 5 také nabízí zpětnou kompatibilitu s aktuálními a PSVR hrami!


Vzrušující super síla
Konzole Sony PlayStation 5 je nabitá průlomovou technologií, která Vám doručí nejrychlejší, nejostřejší, nejcitlivější herní zážitky, které jste měli dosud možnost vidět.
Hry překypují životem s intenzivní grafikou a úžasnými životu podobnými detaily, které přinášejí 8-ti jaderný procesor s technologií AMD Ryzen 3 a nová grafická karta postavená na AMD Radeon Navi s technologií ray-tracking přímo vázanou na grafickou kartu a ne software. Akcie jsou plynulejší, rychlejší a více prudké s křišťálově čistými pohyby, které Vám zaručí rychlejší a více stabilní FPS.
Konzole je vybavena Blu-ray mechanikou, která podporuje 100 GB Blu-ray disky. Hry se od teď zapisují na interní SSD disk, na kterém vývojáři dlouho pracovali a díky optimalizaci ukládání dat by měly na disku hry zabírat méně místa. V neposlední řadě konzole PlayStation 5 myslí také ekologicky a zaručuje nižší spotřebu energie.


Nová úroveň hraní
Konzole SONY PlayStation 5 přichází s podporou 8K hraní!
S 4K TV, Vám hry doručí neslýchanou vizuální preciznost jako kvalitu rozlišení 4K při 120 Hz, která dodává pozoruhodnou čistotu až po nejmenší detaily. Vedle omračující energických HDR barvách, se Vaše dobrodružství probouzí k životu s neuvěřitelnou energií.


Nový vzhled
Poznejte úžasně ostré, jasné barvy s dechberoucími HDR vizuálními efekty. Organizujte Vaše hry či aplikace a sdílejte je s přáteli díky novému uživatelskému rozhraní, které SONY zcela změnilo a nabízí hráčům lepší možnosti prohlížení profilu přímo na domovské stránce konzole, kde si můžete přímo přepínat jazyk konzole, vybírat možnost hry v režimech single nebo mulitplayer a jiné detaily.


Technická specifikace:

 • CPU: 8 jaderný procesor s frekvencí jádra 3.5GHz, založený na technologii AMD Zen 2
 • GPU: 10,28 TFLOPs RDNA, 36 CU 2,23GHz grafika založená na vlastní RDNA 2 architektuře
 • Paměť: 16GB GDDR6 / 256-bit
 • Pevný disk: 825GB SSD s rychlostí 5,5 GB/s což je 100x rychleji než PS4. Také máte možnost připojit externí HDD, kde rychlost načítání bude 100 MB/s
 • Ovladač: Bezdrátový ovladač Sony DualSense
 • Mechanika:4K UHD Blu-ray
 • Zobrazování: 8K / 4k 120 Hz
 • Raytracing
 • Nejnovější technologie 3D zvuku Tempest 3D AudioTech, čímž dodává ještě větší realismus do her než kdykoli předtím

  PS5_Dualsense

  Revoluce hraní ve Vašich rukou
  Zmocněte se nové generace hraní s bezdrátovým ovladačem DualSense, který přichází s novým designem kladoucím preciznost hraní do Vašich rukou.
  Ovladač představuje nové možnosti funkce vibrování, kde starou technologii rumble nahrazuje haptická odezva, díky které mohou hráči cítit při hraní širší škálu odezvy pro ještě lepší ponoření se do herního světa.
  Další úpravou prošla tlačítka R2 a L2, která společnost nově nazývá adaptivní tlačítka. Vývojáři mohou v nových titulech nastavit odpor jednotlivých tlačítek, což přináší různé možnosti využití při úkonech jako jsou např. natahování luku, střelba z různých zbraní či jízda po měnícím se terénu.
  SONY samozřejmě poslouchá své hráče a ovladač DualSense přechází na nabíjení přes USB C!
  Tempest 3D AudioTech
  Konzole Sony PlayStation 5 společně s bezdrátovým ovladačem DualSense nabízejí hráčům nový pocit ponoření do hry.
  Ovladač DualSense také nabízí vestavěný mikrofon pro snadnou komunikaci při hraní bez používání sluchátek!
  Dosud nejlepší design
  Zachyťte a podělte se o Vaše nejlepší herní momenty díky tlačítku "Create". Tlačítko nabízí nové způsoby tvoření obsahu a sdílení s přáteli.
  Získejte ještě větší kontrolu díky vestavěnému dotykovému displeji, který nyní zobrazuje unikátní světelnou odezvu, což přidává hrám extra dimenzi. Světelný pásek se rozsvěcuje různými barvami podle akcí, které budete ve hrách provádět.
  Ovladač má vestavěný citlivý akcelometr a gyroskop, které budou zaznamenávat pohyby, naklánění a otáčení Vašeho bezdrátového ovladače DualSense. Ovladač si budete moci nabít díky ledajakému USB portu a přenášet data přes USB kabel.
  duals  Obsah prodejního balení:

  • Konzole PlayStation 5
  • Bezdrátový ovladač DualSense
  • Základna
  • Kabel HDMI
  • Síťový kabel
  • Kabel USB
  • Tisknuté materiály
  • Poukaz na digitální kopii hry EA Sports FC 24
  • Poukaz digitálního obsahu EA SPORTS FC 24 Ultimate Team


  Vzhledem k limitovanému počtu kusů v distribuci je možné objednat si jen jeden kus tohoto zboží na jednoho zákazníka!

Recenze na PlayStation 5 + EA Sports FC 24 CZ

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.