PlayStation Portal Remote Player, vystavený, záruka 21 měsíců

Cena s DPH
5 349 Kč
Cena bez DPH: 4 421 Kč
 
dlouhodobě nedostupné
Kód produktu: 475144
SONY

PlayStation Portal Remote Player, vystavený, záruka 21 měsíců [CFI-Y1016]

 • Plně funkční zboží, které může obsahovat drobné oděrky způsobené běžným používáním. Zboží je dodáváno s kompletním originálním balením. Jedná se o zboží, které mohlo být určitou dobu vystaveno na prodejně nebo jiném výstavním místě. Pro uvedenou kategorii zboží poskytujeme záruční dobu 21 měsíců (IČ: 12 měsíců).
  Pociťte sílu PlayStation ve svých dlaních.

  O produktu

   • Kapesní brána k vašim hrám na PS5
    Dálkový ovladač PlayStation Portal vám poskytuje přístup ke hrám na vašem PS5 přes domácí Wi-Fi, což vám umožní vrhnout se přímo do hraní, aniž abyste museli hrát na televizoru.

   • Zahrajte si svou sbírku her
    Dálkový ovladač PlayStation Portal dokáže hrát kompatibilní hry, které máte nainstalovány na konzoli PS5, včetně vašich oblíbených her pro PS5 a PS4.

   • Zažijte úchvatné ponoření do hry s funkcemi bezdrátového ovladače DualSense
    Pociťte pohlcující sílu haptické zpětné vazby a adaptivních spouští v podporovaných hrách. Citlivé vibrace reagují na vaše volby ve hře a simulují faktory prostředí. Dynamický odpor napodobuje napětí interakcí s herním vybavením a předměty ve vybraných hrách PS5.

   • Displej
    Vnímejte každý nádherný detail svých oblíbených her, když ožívají na jasně osvětlené a úžasné LCD obrazovce s rozlišením Full HD. Dálkový ovladač PlayStation Portal dokáže poskytnout hedvábně plynulé hraní rychlostí až 60 snímků za sekundu s vysokou čistotou obrazu na obrazovce s rozlišením 1080p.

   • Získejte rychlé hraní
    Dálkový ovladač PlayStation Portal je účelové zařízení určené k poskytování neuvěřitelného zážitku ze hry na dálku. To znamená, že jej stačí jen zapnout, stisknutím tlačítka se připojit ke konzoli PS5 a začít hrát s pozoruhodnou rychlostí.

  • K hraní není potřeba televizor a ani obývací pokoj
   Jelikož vám dálkový ovladač PlayStation Portal umožňuje streamovat hry přes domácí Wi-Fi, můžete hrát na konzoli PS5, i když někdo jiný používá televizor , ke kterému je připojen. Jednoduše zapněte dálkový ovladač PlayStation Portal a můžete začít. S PlayStation Portal na vašem domácím Wi-Fi připojení máte větší flexibilitu při hraní v jakékoli místnosti, kde žijete, aniž byste potřebovali televizor. Chtěli byste si hrát, když jste v kuchyni a snídáte? Jen do toho!

   

  Technická specifikace
  Kompatibilita
  Kompatibilita PlayStation 5

  Obsah balení:

  • Dálkový ovladač PlayStation Portal
  • Dokumentace

  Produktové video

Recenze na PlayStation Portal Remote Player, vystavený, záruka 21 měsíců

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.